Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-07-10 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

„INŻYNIER KONTRAKTU DLA ZADANIA PN. „WSPÓŁSPALANIE BIOMASY NA BLOKACH KLASY 500 MWE W CELU OGRANICZENIA EMISJI PONIŻEJ 550 G CO2/KWH””

Zamawiający ENEA Wytwarzanie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Świerże Górne, Mazowieckie) prowadził postępowanie „INŻYNIER KONTRAKTU DLA ZADANIA PN. WSPÓŁSPALANIE BIOMASY NA BLOKACH KLASY 500 MWE W CELU…”. Termin składania ofert minął 18 sierpnia 2026, 10:00. Wadium: 600 000 zł.

Otwórz na TED
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 377 332 zł
Wadium
600 000 zł
Termin składania ofert
18 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji inżyniera kontraktu dla zadania dotyczącego współspalania biomasy na blokach klasy 500 MWe w celu ograniczenia emisji poniżej 550 g CO2/kWh.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 01.12.2026 – 31.12.2029.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    RyzykoWadium: 16.1 PLN.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

LOGINTRADE SPÓŁKA AKCYJNA

NIP

8942953589

Adres

ul. LEGNICKA, nr 57D, lok. B/J, 54-203 WROCŁAW

Region (NUTS)

PL514 – Dolnośląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

„INŻYNIER KONTRAKTU DLA ZADANIA PN. „WSPÓŁSPALANIE BIOMASY NA BLOKACH KLASY 500 MWE W CELU OGRANICZENIA EMISJI PONIŻEJ 550 G CO2/KWH””

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Zachowana numeracja z Części I SWZ. 16.1. Wykonawcy składający Oferty przed upływem terminu składania Ofert muszą wnieść wadium na cały okres związania Ofertą w wysokości: 600 000, 00 zł (słownie: sześćset tysięcy złotych). 16.2. Wykonawca może wnieść wadium w formach określonych w art. 97 ust. 7 Ustawy. 16.3. Wadium wniesione w pieniądzu Zamawiający przechowuje na rachunku bankowym. 16.4. Wpłaty pieniężne należy dokonywać na konto: Bank Pekao S.A. Oddział w Kozienicach, Nr konta: 78 1020 1026 0000 1402 0238 9799. Skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu następuje z chwilą uznania środków pieniężnych na rachunku bankowym Zamawiającego przed upływem terminu składania Ofert (tj. przed upływem dnia i godziny wyznaczonej jako ostateczny termin składania Ofert). 16.5. Za wadium skutecznie wniesione przelewem na rachunek bankowy wskazany w pkt. 16.4. Zamawiający uznaje wadium, które najpóźniej przed upływem terminu składania Ofert będzie znajdować się na rachunku Zamawiającego. Zamawiający stwierdzi wniesienie wadium na podstawie informacji banku prowadzącego ww. rachunek. 16.6. W przypadku wadium wnoszonego przelewem na wyżej wskazany rachunek bankowy, w tytule przelewu należy wskazać: „Wadium w postępowaniu nr NLP-PT-2103-1-2026.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-18 10:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79421000-1Usługi zarządzania projektem inne n…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
377 332 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
178 155 zł1 206 728 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 028 573 zł
Źródło próbki
CPV 79421· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
178 155 zł
Mediana
377 332 zł
Górny kwartyl
1 206 728 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 18.08.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
ENEA Wytwarzanie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świerże Górne.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.