Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa samochodów terenowych typu Pick-up wraz z zabudową dla potrzeb Pogotowia Energetycznego Oddziałów PGE Dystrybucja S.A. w roku 2027 z podziałem na 7 części / zadań.
Zamawiający Pge Dystrybucja S.A. (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Dostawa samochodów terenowych typu Pick-up wraz z zabudową dla potrzeb Pogotowia…”. Termin składania ofert minął 19 sierpnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 19 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 362 276 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=633, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
09 lipca 2026
Termin ofert: 19 sierpnia 2026 10:00 - Sprostowanie
12 sierpnia 2026
Nowy termin: 2 września 2026 10:00Zmienia wersję 475906-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPoszczególne części odnoszą się do oddziałów w Białymstoku, Lublinie, Łodzi, Rzeszowie, Skarżysku-Kamiennej, jednym dodatkowym oddziale wskazanym w ogłoszeniu oraz Zamościu, więc zamówienie ma charakter rozproszony terytorialnie.
- 2
ZakresCzas trwania umowy wynosi 9 miesięcy, a ocena ofert odbywa się według ceny.
- 3
ZakresZamawiający nie dopuszcza udziału wykonawców z państw trzecich niebędących stronami GPA ani innych umów gwarantujących wzajemny dostęp do rynku zamówień publicznych.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 32,5 ofert na postępowanie przy 48 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 24 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 11 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PGE DYSTRYBUCJA S.A. |
| NIP | 9462593855 |
| Adres | ul. Garbarska 21a, 20-340 Lublin |
| Region (NUTS) | PL814 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa samochodów terenowych typu Pick-up wraz z zabudową dla potrzeb Pogotowia Energetycznego Oddziałów PGE Dystrybucja S.A. w roku 2027 z podziałem na 7 części / zadań. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34100000-8 - Pojazdy silnikowe |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wadium |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-19 10:00 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający nie dopuszcza udziału wykonawców pochodzących z państw trzecich niebędących stronami GPA ani innych umów międzynarodowych gwarantujących wzajemny dostęp do rynku zamówień publicznych.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.