Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-07-09 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora do bezpośredniej identyfikacji drobnoustrojów z materiału klinicznego metodą multiplex PCR do Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologii

Zamawiający Megrez Sp. z o.o. (Tychy, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora do bezpośredniej identyfikacji…”. Termin składania ofert minął 11 sierpnia 2026, 08:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Megrez Sp. z o.o.Tychy, Śląskieopublikowano 9 lipca 2026
Termin składania ofert
11 sierpnia 2026, 08:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 600 542 zł
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 11 sierpnia 2026 08:00
  2. Sprostowanie

    05 sierpnia 2026

    Nowy termin: 13 sierpnia 2026 08:00

    Zmienia wersję 472578-2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora do bezpośredniej identyfikacji drobnoustrojów z materiału klinicznego metodą multiplex PCR dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologii.

  • 2

    ZakresUmowa trwa 36 miesięcy, a opis szczegółowy wynika z formularza asortymentowo-cenowego, parametrów wymaganych oraz wzoru umowy.

  • 3

    ZakresWykonawca może powierzyć część zamówienia podwykonawcom, ale musi wskazać w ofercie odpowiednie części i nazwy podwykonawców, jeśli są znane.

  • 4

    ZakresZamawiający nie stawia warunków dotyczących zdolności do występowania w obrocie gospodarczym, uprawnień, sytuacji ekonomicznej ani zdolności technicznej lub zawodowej.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 5,7 ofert na postępowanie przy 100 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 8 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 5 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono. Dla skali: 168 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Megrez Sp. z o.o.

NIP

6342670310

Adres

ul. Edukacji 102, 43-100 Tychy

Region (NUTS)

PL22C – Śląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora do bezpośredniej identyfikacji drobnoustrojów z materiału klinicznego metodą multiplex PCR do Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologii

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

Dodatkowe kody CPV

38434000-6 - Analizatory

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-11 08:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
600 542 zł
Próbka: 168 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
274 541 zł1 287 974 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 013 433 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
274 541 zł
Mediana
600 542 zł
Górny kwartyl
1 287 974 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 11.08.2026, 08:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Megrez Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tychy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.