Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Serwisowanie i konserwacja systemów zabezpieczenia technicznego zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Serwisowanie i konserwacja systemów zabezpieczenia technicznego zainstalowanych w…”. Termin składania ofert minął 13 sierpnia 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 13 sierpnia 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=234, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
09 lipca 2026
Termin ofert: 13 sierpnia 2026 11:00 - Sprostowanie
11 sierpnia 2026
Nowy termin: 19 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 472375-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 36 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
RyzykoPrzedmiot zamówienia: Serwisowanie i konserwacja systemów zabezpieczenia technicznego zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego.
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał Altest eTechnologie Marcin Pojmaj, który złożył jedyną ofertę.
- Lokalny rynek tej branży: w województwie lubelskim postępowania przyciągały średnio 2,8 ofert, w całym kraju 2,1.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie |
| Adres | ul. Narutowicza 73, 20-019 Lublin |
| Region (NUTS) | PL814 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Serwisowanie i konserwacja systemów zabezpieczenia technicznego zainstalowanych w obiektach Policji województwa lubelskiego |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50340000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń audiowizualnych i optycznych |
| Dodatkowe kody CPV | 50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 1 651 672 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp, art. 109 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1i 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514), art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dn
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-13 11:00 |
Informacje dodatkowe
Zgodnie ze wzorem umowy stanowiącym załącznik do SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →