- Umowa zawartaCzęść 1AGM Sp. z o. o· Stoczek ŁukowskiCena wybranej oferty160 875 zł
- Umowa zawartaCzęść 2AREA Dawid Mróz· Stary MystkówiecCena wybranej oferty144 670 zł
- Umowa zawartaCzęść 3SABRES Spółka cywilna Cezary Basior, Tadeusz Serwa· WarszawaCena wybranej oferty83 088 zł
- Umowa zawartaCzęść 4PRO-LAS sp. z o.o. Sp.k.· BiałystokCena wybranej oferty298 914 zł
- Umowa zawartaCzęść 5SABRES Spółka cywilna Cezary Basior, Tadeusz Serwa· WarszawaCena wybranej oferty299 486 zł
- Umowa zawartaCzęść 6Botamiko Sp. z o. o· WarszawaCena wybranej oferty204 526 zł
- Umowa zawartaCzęść 7AREA Dawid Mróz· Stary MystkówiecCena wybranej oferty559 524 zł
- Umowa zawartaCzęść 8PRO-LAS sp. z o.o. Sp.k.· BiałystokCena wybranej oferty7383 zł
Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni, w zakresie koszenia traw i grabienia liści, na terenach administrowanych przez MPWiK w m.st. Warszawie S.A. z podziałem na Zadania
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni, w zakresie koszenia traw i grabienia liści, na…”, wybierając 7 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 758 465 zł.
- Łączna wartość ofert
- 1 758 465 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=657, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,7 ofertumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
25 marca 2025
Termin ofert: 9 kwietnia 2025 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
17 lipca 2025
7 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 7 wykonawców: AGM Sp. z o. o (Stoczek Łukowski), AREA Dawid Mróz (Stary Mystkówiec), SABRES Spółka cywilna Cezary Basior, Tadeusz Serwa (Warszawa), SABRES Cezary Basior (Warszawa), SABRES Tadeusz Serwa (Warszawa) oraz 2 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 758 465,46 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni, w zakresie koszenia traw i grabienia liści, na terenach administrowanych przez MPWiK w m.st. Warszawie S.A. z podziałem na Zadania |
| Główny Kod CPV | 77300000-3 - Usługi ogrodnicze |
| Część nr LOT-0001 | Zadanie 1: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Czajka (ZCZ) |
| Część nr LOT-0002 | Zadanie 2: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Pruszków (ZPR) |
| Część nr LOT-0003 | Zadanie 3: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Dębe (ZDE) |
| Część nr LOT-0004 | Zadanie 4: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Sieci Kanalizacyjnej (ZSK) |
| Część nr LOT-0005 | Zadanie 5: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Północny (ZPN) |
| Część nr LOT-0006 | Zadanie 6: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Południe (ZPD) |
| Część nr LOT-0007 | Zadanie 7: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Centralny (ZCE) |
| Część nr LOT-0008 | Zadanie 8: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Sieci Wodociągowej (ZSW) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.