Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 379118-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Sukcesywna dostawa monitorów na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części.

Zamawiający Politechnika Lubelska (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Sukcesywna dostawa monitorów na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części”. Termin składania ofert minął 14 lipca 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Politechnika LubelskaLublin, Lubelskieopublikowano 7 lipca 2026
Termin składania ofert
14 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    03 czerwca 2026

    Termin ofert: 8 lipca 2026 10:00
    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  2. SprostowanieBieżące

    07 lipca 2026

    Nowy termin: 14 lipca 2026 10:00

    Zmienia wersję 379118-2026

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa monitorów na potrzeby Politechniki Lubelskiej w trzech częściach: 70 monitorów 34 cale, 50 monitorów 27 cali oraz 60 monitorów 24 cale.

  • 2

    Zakresdokumentacji wskazano, że płatności i finansowanie są opisane we wzorze umowy w załączniku nr 4 do SWZ.

  • 3

    ZakresZamawiający nie stawia warunków udziału w zakresie zdolności do występowania w obrocie, uprawnień, sytuacji ekonomicznej ani zdolności technicznej lub zawodowej.

  • 4

    ZakresWykonawca zapewnia transport własny, na swój koszt i ryzyko, oraz odpowiada za dostarczenie, rozładunek i wniesienie sprzętu do siedziby zamawiającego w miejscu i czasie ustalonym z pracownikiem zamawiającego.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Politechnika Lubelska

NIP

7120104651

Adres

ul. Nadbystrzycka 38 D, 20-618 Lublin

Region (NUTS)

PL814 – Lubelskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Sukcesywna dostawa monitorów na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

Dodatkowe kody CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-07-14 10:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp.
  2. 2.
    Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp.
  3. 3.
    Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1), 2), 5) ustawy Pzp lub art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, jeżeli udowodni Zamawiającemu, że spełnił łącznie przesłanki wskazane w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp.
  4. 4.
    Dodatkowo z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.U.UE.L.2025.2033 z dnia 2025.10.23), dalej: rozporządzenie 2025/2033 oraz w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514).
  5. 5.
    Zamawiający oceni czy podjęte przez Wykonawcę czynności, o których mowa w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp, są wystarczające do wykazania jego rzetelności, uwzględniając wagę i szczególne okoliczności czynu Wykonawcy. Jeżeli podjęte przez Wykonawcę czynności nie są wystarczające do wykazania jego rzetelności, Zamawiający wyklucza Wykonawcę.
  6. 6.
    Wykluczenie Wykonawcy następuje zgodnie z art. 111 ustawy Pzp.
    Wykaz oświadczeń i dokumentów potwierdzających wykazanie braku podstaw wykluczenia (podmiotowe środki dowodowe):
  7. 1.
    W celu potwierdzenia, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania, należy przedłożyć wraz z ofertą:
    a) aktualne na dzień składania ofert oświadczenie składane na podstawie art. 125 ust. 1 i 2 ustawy Pzp w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ/ESPD), stanowiącego załącznik nr 3 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Informacje zawarte w JEDZ/ESPD stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu (zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ). Zamawiający informuje, iż instrukcję wypełnienia JEDZ/ESPD oraz edytowalną wersję formularza JEDZ/ESPD można znaleźć pod adresem: https://www.gov.pl/web/uzp/jednolity-europejski-dokument-zamowienia2. Zamawiający zaleca wypełnienie JEDZ/ESPD za pomocą serwisu dostępnego pod adresem: https://espd.uzp.gov.pl/. W tym celu przygotowany przez Zamawiającego Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ/ESPD) w formacie *.xml, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ, należy zaimportować do wyżej wymienionego serwisu oraz postępując zgodnie z zamieszczoną tam instrukcją wypełnić wzór elektronicznego formularza JEDZ/ESPD, z zastrzeżeniem poniższych uwag zgodnie z SWZ.
    b) aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.U.UE.L.2025.2033 z dnia 2025.10.23) oraz na podstawie art. 7 ust. 1 pkt 1-3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.
  8. 2.
    Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych:
  9. 1)
    oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub
    informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - Załącznik nr 6 do SWZ;
  10. 2)
    odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;
  11. 3)
    oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ;
  12. 4)
    informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1), 2) i 4) ustawy Pzp sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
  13. 3.
    Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej:
  14. 1)
    zamiast dokumentu, o którym mowa w pkt 2. ppkt 4), składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem,
  15. 2)
    zamiast dokumentu, o którym mowa w pkt 2. ppkt 2), składa dokument lub dokumenty, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury.
  16. 4.
    Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt 3. lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków wskazanych w SWZ, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy. Wymagania dotyczące terminu wystawienia dokumentów lub oświadczeń są analogiczne jak w pkt 3.
  17. 5.
    Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia podmiotowych środków dowodowych, które Zamawiający posiada, jeżeli Wykonawca wskaże te środki oraz potwierdzi ich prawidłowość i aktualność.
  18. 6.
    Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile Wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie dane umożliwiające dostęp do tych środków.
  19. 7.
    Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na daną część postępowania. UWAGA: Wykonawca składa wraz z ofertą Wykaz elementów ICT objętych ofertą, sporządzony według wzoru stanowiącego Załącznik nr 2a do SWZ. Wykaz ten stanowi integralną część oferty i służy identyfikacji produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT objętych ofertą lub wykorzystywanych do realizacji zamówienia. Niezałączenie tego wykazu lub niewypełnienie wszystkich jego pozycji skutkować będzie odrzuceniem oferty, jako niezgodnej z warunkami zamówienia.

Główne informacje na temat finansowania i realizacji płatności wynikającej z realizacji zamówienia zawarte są w załączniku nr 4 do SWZ - Wzór Umowy.

  1. 1.
    Wszystkie urządzenia oraz podzespoły do budowy sprzętu, stanowiące przedmiot zamówienia muszą być fabrycznie nowe. Zamawiający wymaga, aby zaproponowany sprzęt spełniał wymagania techniczne, które zostały opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ, wymagania norm obowiązujących w Polsce oraz posiadał stosowane certyfikaty.
  2. 2.
    Zamawiający pod pojęciem dostawa rozumie sprzedaż, dostarczenie przedmiotu umowy do siedziby Zamawiającego, jego rozładunek oraz jego wniesienie w miejscu i czasie ustalonym z upoważnionym przez Zamawiającego pracownikiem.
  3. 3.
    Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność za dostawę przedmiotu umowy.
  4. 4.
    Wykonawca zobowiązuje się do dostarczania przedmiotu umowy transportem własnym, na swój koszt i ryzyko.
  5. 5.
    Warunki udziału w postępowaniu:
    Udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
  6. 1)
    zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
    Określenie warunków: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
  7. 2)
    uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
    Określenie warunków: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
  8. 3)
    sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
    Określenie warunków: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
  9. 4)
    zdolności technicznej lub zawodowej:
    Określenie warunków: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30231300-0Monitory ekranowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 14.07.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Politechnika Lubelska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30231300-0 - Monitory ekranowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.