„Dostawa ładowarki czołowej, przegubowej do Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Leżajsku w 2025 roku na cele bieżącej obsługi instalacji do przetwarzania odpadów”
Zamawiający Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Leżajsku (Leżajask, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Dostawa ładowarki czołowej, przegubowej do Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w…”. Termin składania ofert minął 18 sierpnia 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 18 sierpnia 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=109, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
17 lipca 2025
Termin ofert: 18 sierpnia 2025 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowej, przegubowej ładowarki czołowej do Miejskiego Zakładu Komunalnego w Leżajsku, wyprodukowanej nie wcześniej niż w 2025 roku.
- 2
RyzykoWymagane jest zastosowanie układu hydraulicznego Load Sensing lub równoważnego, a także dodatkowej linii hydraulicznej do obsługi łyżki wysokiego wysypu.
- 3
ZakresŁadowarka musi posiadać mosty napędowe o ograniczonym poślizgu lub z blokadą 100%, stały napęd na cztery koła oraz automatyczną skrzynię biegów lub Power Shift.
- 4
ZakresWymagana masa robocza ładowarki to od 18 000 kg do 21 000 kg, z silnikiem o mocy min. 160 kW spełniającym normę spalin EU Stage V oraz łyżką wysokiego wysypu o pojemności 3,8-5 m3.
- 5
ZakresMaszyna musi być wyposażona w ogumienie budowlane w klasie L5, opony w rozmiarze 23.5 R25 oraz szybkozłącze hydrauliczne sterowane z kabiny.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem