Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 502290-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Budowa bateryjnego systemu magazynowania energii elektrycznej BESS Stare Bogaczowice II wraz z infrastrukturą towarzyszącą

Zamawiający TAURON BME7 sp. z o.o. (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „Budowa bateryjnego systemu magazynowania energii elektrycznej BESS Stare Bogaczowice II…”. Termin składania ofert minął 5 sierpnia 2026, 13:00. Wadium: 3 500 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: TAURON BME7 sp. z o.o.Katowice, Śląskieopublikowano 27 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
3 500 000 zł
Termin składania ofert
5 sierpnia 2026, 13:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa bateryjnego systemu magazynowania energii elektrycznej BESS Stare Bogaczowice II wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

  • 2

    ZakresPłatność następuje w terminie 30 dni od doręczenia faktury wraz z kompletem wymaganych dokumentów.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje roboty budowlane i instalacyjne związane z bateriami, transformatorami, kablami, falownikami, podstacjami oraz przygotowaniem terenu.

  • 4

    RyzykoWykonawca wnosi wadium w wysokości 3 500 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail