- Umowa zawartaCzęść 60Tramco Sp. zo.o.· PłochocinCena wybranej oferty3686 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 61Farmacol Logistyka Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty91 272 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 62Komtur Polska sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty520 441 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 63Asclepios SA· WrocławCena wybranej oferty481 840 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 64Servier Polska Services Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty76 352 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 65Takeda Pharma Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty677 238 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 66Urtica sp. z o. o.· WrocławCena wybranej oferty849 071 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 67GSK Services Sp. z o.o.· PoznańCena wybranej oferty1 335 600 zł1 oferta
Dostawa produktów leczniczych, finansowanych przez NFZ w ramach Programów lekowych, Chemioterapii, Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych oraz procedury przeszczepu komórek krwiotwórczych – 67 zadań.
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa produktów leczniczych, finansowanych przez NFZ w ramach Programów lekowych,…”, wybierając 8 wykonawców. Łączna wartość ofert: 4 035 500 zł. Złożono 11 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 4 035 500 zł
- Liczba ofert
- 11 ofertłącznie, 8 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1571, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 października 2025
Termin ofert: 8 grudnia 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
25 lutego 2026
7 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawców
27 lutego 2026
7 wykonawcówZmienia wersję 133828-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
27 marca 2026
19 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
30 marca 2026
27 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
31 marca 2026
23 ofert5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
07 lipca 2026
11 ofert8 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 8 wykonawców: Tramco Sp. zo.o. (Płochocin), Farmacol Logistyka Sp. z o.o. (Katowice), Komtur Polska sp. z o. o. (Warszawa), Asclepios SA (Wrocław), Servier Polska Services Sp. z o.o. (Warszawa) oraz 3 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 4 035 499,57 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie |
| NIP | 7122429274 |
| Adres | ul. Staszica 16, 20-081 Lublin |
| Region (NUTS) | PL814 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa produktów leczniczych, finansowanych przez NFZ w ramach Programów lekowych, Chemioterapii, Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych oraz procedury przeszczepu komórek krwiotwórczych – 67 zadań. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych:
a) Oświadczenie wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 p.z.p., o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2019 r. poz. 369), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - Załącznik nr 69 do SWZ,
b) Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 p.z.p., sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji,
c) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 p.z.p. sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem,
d) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 p.z.p. w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3 - 6 p.z.p. oraz w zakresie podstaw wykluczenia wskazanych w art. 109 ust. 1 pkt 5, 7 p.z.p.
e) Zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na prowadzenie Hurtowni Farmaceutycznej lub inny dokument równoważny.
f) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu złożonym na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. 2022 poz. 835) oraz na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.