Zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Kownaciskach
Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna w Kownaciskach (Suchożebry, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Specjalistyczne „bocar” Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 1 382 100 zł.
- Cena wybranej oferty
- 1 382 100 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 maja 2025
Termin ofert: 23 czerwca 2025 08:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
16 lipca 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Specjalistyczne „bocar” Sp. z o.o. (Korwinów).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 382 100,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Ochotnicza Straż Pożarna w Kownaciskach |
| Miejscowość | Suchożebry |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Kownaciskach |
| Główny Kod CPV | 34144210-3 - Wozy strażackie |
| Część nr LOT-0001 | Zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Kownaciskach |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.