- Umowa zawartaCzęść 1MEGA-WAT Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty6 673 744 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3MEGA-WAT Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty2 112 215 zł5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 4MEGA-WAT Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1 880 338 zł4 oferty
Kompleksowe utrzymanie czystości obiektów zarządzanych przez ZTM w Warszawie (w podziale na 4 części)
Zamawiający Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, działający na podstawie udzielonych pełnomocnictw w imieniu i na rzecz Miasta Stołecznego Warszawa (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe utrzymanie czystości obiektów zarządzanych przez ZTM w Warszawie (w podziale…”, wybierając ofertę wykonawcy MEGA-WAT Sp. z o.o. Łączna wartość ofert: 10 666 297 zł. Złożono 13 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 10 666 297 zł
- Liczba ofert
- 13 ofertłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 stycznia 2026
Termin ofert: 2 marca 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 lutego 2026
Nowy termin: 23 marca 2026 11:00Zmienia wersję 66783-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
16 marca 2026
Nowy termin: 30 marca 2026 11:00Zmienia wersję 130878-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 marca 2026
Nowy termin: 7 kwietnia 2026 11:00Zmienia wersję 178471-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 kwietnia 2026
Nowy termin: 10 kwietnia 2026 11:00Zmienia wersję 214241-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 kwietnia 2026
Nowy termin: 20 kwietnia 2026 11:00Zmienia wersję 231033-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
03 czerwca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
06 lipca 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy MEGA-WAT Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 10 666 297,44 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, działający na podstawie udzielonych pełnomocnictw w imieniu i na rzecz Miasta Stołecznego Warszawa |
| NIP | 5252248481 |
| Adres | ul. Grochowska 316/320, 03-839 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Kompleksowe utrzymanie czystości obiektów zarządzanych przez ZTM w Warszawie (w podziale na 4 części) |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90910000-9 - Usługi sprzątania |
| Dodatkowe kody CPV | 90000000; 90410000-4 - Usługi usuwania ścieków; 90620000-9 - Usługi odśnieżania; 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 4 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.