- Umowa zawartaCzęść 1PPHU Graff Mirosław Dolecki· WałczCena wybranej oferty484 900 zł
- Umowa zawartaCzęść 2PPHU Graff Mirosław Dolecki· WałczCena wybranej oferty370 400 zł
- Umowa zawartaCzęść 3PPHU Graff Mirosław Dolecki· WałczCena wybranej oferty335 700 zł
- Umowa zawartaCzęść 4Gama-BHP Jarosław matyja· HerbyCena wybranej oferty183 250 zł
Środki ochrony indywidualnej
Zamawiający Skarb Państwa PGL LP Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lasów Państwowych Olsztyn (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Środki ochrony indywidualnej”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 374 250 zł.
- Łączna wartość ofert
- 1 374 250 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=60, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 maja 2024
Termin ofert: 27 czerwca 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
31 lipca 2024
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: PPHU Graff Mirosław Dolecki (Wałcz) oraz Gama-BHP Jarosław matyja (Herby).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 374 250,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Skarb Państwa PGL LP Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lasów Państwowych Olsztyn |
| Miejscowość | Olsztyn |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Środki ochrony indywidualnej |
| Główny Kod CPV | 18143000-3 - Akcesoria ochronne |
| Część nr LOT-0001 | 1 |
| Część nr LOT-0002 | 2 |
| Część nr LOT-0003 | 3 |
| Część nr LOT-0004 | 4 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →