Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 4.500.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Szelków w roku 2024
Zamawiający Gmina Szelków (Stary Szelków, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 4.500.000,00 zł z przeznaczeniem…”, wybierając ofertę wykonawcy BANK SPÓŁDZIELCZY W RÓŻANIE. Cena wybranej oferty: 2 120 680 zł.
- Cena wybranej oferty
- 2 120 680 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=542, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 października 2024
Termin ofert: 4 grudnia 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
22 stycznia 2025
1 wykonawca - Zmiana umowy
24 marca 2025
1 wykonawcaZmienia wersję f6f90d36-6f8e-4a83-aa6f-75ffa2d8129e-02
Otwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy BANK SPÓŁDZIELCZY W RÓŻANIE (RÓŻAN).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 120 679,76 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | GMINA SZELKÓW |
| Miejscowość | Stary Szelków |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 4.500.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Szelków w roku 2024 |
| Główny Kod CPV | 66113000-5 - Usługi udzielania kredytu |
| Część nr LOT-0001 | Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 4.500.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Szelków w roku 2024 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.