Postępowanie w rodzaju opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień
Zamawiający Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Postępowanie w rodzaju opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień”, wybierając ofertę wykonawcy Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie. Cena wybranej oferty: 2 055 900 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 2 055 900 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=468, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
1 wpis- Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
02 lipca 2026
1 oferta1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie (Olsztyn).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 055 900,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia |
| NIP | 1070001057 |
| Adres | ul. Żołnierska 16, 10-561 Olsztyn |
| Region (NUTS) | PL622 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Postępowanie w rodzaju opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 85100000-0 - Usługi ochrony zdrowia |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →