- Umowa zawartaCzęść 1Adakov Marek Kowalewski· SantokCena wybranej oferty49 600 zł7 ofert
- Umowa zawartaCzęść 2Jaś i Małgosia Małgorzata Jasińska· NowogardCena wybranej oferty110 155 zł6 ofert
- Umowa zawartaCzęść 3PPHU SAUERKRAUT Sp. z o.o.· KaliszCena wybranej oferty18 550 zł7 ofert
- Umowa zawartaCzęść 4Wiesław Żelek - Ciastkarnia- piekarnia i hurt. artykułami spoż.· Kamień PomorskiCena wybranej oferty119 052 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 5PPH Polaris Małgorzata Gruszczyńska· KaliszCena wybranej oferty27 478 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 6Adkonis Ferma kur Węglewo Sp. z o.o.· MiastkoCena wybranej oferty23 700 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 7Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita· Wysokie MazowieckieCena wybranej oferty195 951 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 8P.H.U. FALA Grzegorz Romanowski· Gorzów WielkopolskiCena wybranej oferty59 795 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 9LODOS Sachryń, Kotyńska Sp. k.· NowogardCena wybranej oferty32 263 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 10Bissa Sp. z o.o.· StargardCena wybranej oferty230 860 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 11Bissa Sp. z o.o.· StargardCena wybranej oferty197 710 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 12PPH Polaris Małgorzata Gruszczyńska· KaliszCena wybranej oferty91 133 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 13Jaś i Małgosia Małgorzata Jasińska· NowogardCena wybranej oferty36 800 zł7 ofert
Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w celu przygotowywania posiłków dla pacjentów SPWSZ w Szczecinie (lokalizacja: Zdunowo, ul. Sokołowskiego 11)
Zamawiający Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w celu przygotowywania posiłków dla pacjentów…”, wybierając 9 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 193 046 zł. Złożono 52 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 1 193 046 zł
- Liczba ofert
- 52 ofertłącznie, 13 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=520, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 lutego 2026
Termin ofert: 16 marca 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 marca 2026
Nowy termin: 18 marca 2026 09:00Zmienia wersję 89649-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 marca 2026
Nowy termin: 24 marca 2026 09:00Zmienia wersję 155005-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
02 lipca 2026
52 ofert9 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 9 wykonawców: Adakov Marek Kowalewski (Santok), Jaś i Małgosia Małgorzata Jasińska (Nowogard), PPHU SAUERKRAUT Sp. z o.o. (Kalisz), Wiesław Żelek - Ciastkarnia- piekarnia i hurt. artykułami spoż. (Kamień Pomorski), PPH Polaris Małgorzata Gruszczyńska (Kalisz) oraz 4 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 193 046,02 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 52 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie |
| NIP | 8512537954 |
| Adres | ul. Arkońska 4, 71-455 Szczecin |
| Region (NUTS) | PL424 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w celu przygotowywania posiłków dla pacjentów SPWSZ w Szczecinie (lokalizacja: Zdunowo, ul. Sokołowskiego 11) |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 15300000 |
| Dodatkowe kody CPV | 15331461-6 - Kapusta kiszona puszkowana; 15811000-6 - Pieczywo; 15800000-6 - Różne produkty spożywcze; 03142500-3 - Jaja; 15500000-3 - Produkty mleczarskie; 15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane; 15331170-9 - Warzywa mrożone; 15100000; 15310000-4 - Ziemniaki i produkty z ziemniaków |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 7 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 6 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 7 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Liczba złożonych ofert | 7 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.