Wykonanie ekspertyz budowalnych wraz ze sporządzeniem dokumentacji projektowo-kosztorysowej 4 piwnic budynków zlokalizowanych na terenie miasta Ozorków
Zamawiający Gmina Miasto Ozorków (Ozorków, Łódzkie) prowadził postępowanie „Wykonanie ekspertyz budowalnych wraz ze sporządzeniem dokumentacji…”. Termin składania ofert minął 13 sierpnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 13 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=788, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
01 lipca 2026
Termin ofert: 13 sierpnia 2026 10:00 - Wynik postępowania
19 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 85 dni.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonanie ekspertyz budowalnych wraz ze sporządzeniem dokumentacji projektowo-kosztorysowej 4 piwnic budynków zlokalizowanych na terenie miasta Ozorków.
Kontekst Atlasu
- Warto wiedzieć przed przygotowaniem oferty: 29% postępowań tego zamawiającego z ostatnich 3 lat zakończyło się unieważnieniem (średnia w kraju: 14%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Miasto Ozorków |
| NIP | 7322170102 |
| Adres | ul. Wigury 1, 95-035 Ozorków |
| Region (NUTS) | PL712 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wykonanie ekspertyz budowalnych wraz ze sporządzeniem dokumentacji projektowo-kosztorysowej 4 piwnic budynków zlokalizowanych na terenie miasta Ozorków |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71300000-1 - Usługi inżynieryjne |
| Dodatkowe kody CPV | 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania; 71250000; 75220000-4 - Usługi w zakresie obrony |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | szczegóły w Dziale XX SWZ |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-13 10:00 |
Informacje dodatkowe
Zamówienie przewiduje prawo opcji (zadanie 2) - Zamawiający zastrzega, że wartość Zadania 1 (ekspertyza) nie może przekraczać 38% wartości danej części zamówienia, dla której oferta jest złożona
Zamówienie przewiduje prawo opcji (Zadanie 2). Zamawiający zastrzega, że wartość Zadania 1 (ekspertyza) nie może przekraczać 38% wartości danej części zamówienia, dla której oferta jest złożona.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →