„Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Sowiny”
Zamawiający Gmina Bojanowo (Bojanowo, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Sowiny”. Termin składania ofert minął 14 sierpnia 2025, 09:00.
- Termin składania ofert
- 14 sierpnia 2025, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 030 325 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=751, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
10 lipca 2025
Termin ofert: 14 sierpnia 2025 09:00 - Sprostowanie
13 sierpnia 2025
Nowy termin: 20 sierpnia 2025 09:00Zmienia wersję 6f1997ee-1b35-4075-9614-66d99aa373e9-02
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
19 września 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | GMINA BOJANOWO |
| Miejscowość | Bojanowo |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Sowiny” |
| Główny Kod CPV | 34144210-3 - Wozy strażackie |
| Część nr LOT-0001 | „Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Sowiny” |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.