Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Usługa ubezpieczenia mienia oraz odpowiedzialności cywilnej dla Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej na okres 24 miesięcy
Zamawiający Zakład Gospodarki Odpadami" Spółka Akcyjna (Bielsko-Biała, Śląskie) prowadził postępowanie „Usługa ubezpieczenia mienia oraz odpowiedzialności cywilnej dla Zakładu Gospodarki…”. Termin składania ofert minął 30 lipca 2026, 10:30.
- Termin składania ofert
- 30 lipca 2026, 10:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 509 123 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=329, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
01 lipca 2026
Termin ofert: 30 lipca 2026 10:30 - Sprostowanie
28 lipca 2026
Nowy termin: 6 sierpnia 2026 10:30Zmienia wersję 451604-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 sierpnia 2026
Nowy termin: 20 sierpnia 2026 10:30Zmienia wersję 521577-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 25 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 543436-2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | "Zakład Gospodarki Odpadami" Spółka Akcyjna |
| NIP | 5471900421 |
| Adres | ul. Krakowska 315 d, 43-300 Bielsko-Biała |
| Region (NUTS) | PL225 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa ubezpieczenia mienia oraz odpowiedzialności cywilnej dla Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej na okres 24 miesięcy |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-30 10:30 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.