Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-07-01 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Budowa źródła ciepła dla miasta Jaworzna

Zamawiający TAURON Wytwarzanie S.A. (Jaworzno, Śląskie) prowadził postępowanie „Budowa źródła ciepła dla miasta Jaworzna”. Termin składania ofert minął 15 lipca 2026, 12:00. Wadium: 3 000 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: TAURON Wytwarzanie S.A.Jaworzno, Śląskieopublikowano 1 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
3 000 000 zł
Termin składania ofert
15 lipca 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 25 miesięcy.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa źródła ciepła dla miasta Jaworzna.

  • 4

    RyzykoWadium: 3 000 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

TAURON Wytwarzanie S.A.

NIP

6321792812

Adres

ul. Promienna 51, 43-603 Jaworzno

Region (NUTS)

PL22B – Śląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Budowa źródła ciepła dla miasta Jaworzna

Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

Główny kod CPV

45251200-3 - Roboty budowlane w zakresie ciepłowni

Dodatkowe kody CPV

45251220-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów współwytwarzania; 45251230

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Każdy Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości 3 000 000,00 PLN (słownie: trzech milionów złotych 00/100). Opis formy i sposobu wniesienia wadium zawarto w pkt. 4.3 SWZ. Wykonawca przed podpisaniem Umowy, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania Umowy na kwotę stanowiącą 5% całkowitego wynagrodzenia brutto.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-07-15 12:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45251200-3Roboty budowlane w zakresie ciepłow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 15.07.2026, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
TAURON Wytwarzanie S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jaworzno.
Tak. Wadium określono na 3 000 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45251200-3 - Roboty budowlane w zakresie ciepłowni. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.