- Umowa zawartaCzęść 1Paul Hartmann Polska sp. z o.o.· PabianiceCena wybranej oferty167 341 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Konsorcjum: Citonet-Warszawa sp. z o.o. (lider)· ToruńCena wybranej oferty34 805 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3Media-Med sp. z o.o.· KrakówCena wybranej oferty274 457 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 43 M Poland sp. z o.o.· NadarzynCena wybranej oferty902 600 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Neomed Barbara Stańczyk· PiasecznoCena wybranej oferty79 250 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6Lohmann&Rauscher Polska sp. z o.o.· PabianiceCena wybranej oferty107 750 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 7Zarys International sp. z o.o. sp. k.· ZabrzeCena wybranej oferty45 250 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 8Medtronic Poland sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty381 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9Euro Trade Technology sp. z o.o.· PiłaCena wybranej oferty585 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10Konsorcjum: Citonet-Warszawa sp. z o.o. (lider)· ToruńCena wybranej oferty17 996 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 11Smith&Nephew sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty3 633 683 zł1 oferta
Ogłoszenie TED
Zamawiający Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 6 229 132 zł. Złożono 14 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 6 229 132 zł
- Liczba ofert
- 14 ofertłącznie, 11 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
82 wpisów- Wynik postępowania
04 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
04 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
05 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
12 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
13 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
13 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
15 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
15 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
15 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
18 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
18 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
18 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
18 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
18 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
27 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
29 stycznia 2021
- Ogłoszenie
29 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
29 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
29 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
05 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
05 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
24 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
26 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
01 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
03 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
05 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
05 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
19 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
31 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
06 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
07 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
07 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
12 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
13 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
14 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
16 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
20 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
21 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
23 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
26 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
27 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie →
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.