- Umowa zawartaCzęść 1Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.· HajnówkaCena wybranej oferty19 422 000 zł
- UnieważnionaCzęść 2
- Umowa zawartaCzęść 3MPO Sp z o.o.· BiałystokCena wybranej oferty9 975 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 4MPO Sp z o.o.· BiałystokCena wybranej oferty5 670 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 5MPO Sp z o.o.· BiałystokCena wybranej oferty3 420 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 6Transport Ciężarowy EKO Marek Andruczyk· JeleniewoCena wybranej oferty5 525 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 7WC SERWIS POLSKA Sp. z o.o· ZabrzeCena wybranej oferty4 740 000 zł
- Umowa zawartaCzęść 8Transport Ciężarowy EKO Marek Andruczyk· JeleniewoCena wybranej oferty2 100 000 zł
Usługa odbioru i wywozu nieczystości ciekłych z kompleksów wojskowych w 2026 r.
Zamawiający 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku. (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługa odbioru i wywozu nieczystości ciekłych z kompleksów wojskowych w 2026 r”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 50 852 000 zł.
- Łączna wartość ofert
- 50 852 000 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 października 2025
Termin ofert: 13 listopada 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
06 stycznia 2026
4 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie oferty odrzucone.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku. |
| Miejscowość | Białystok |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa odbioru i wywozu nieczystości ciekłych z kompleksów wojskowych w 2026 r. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Informacje dodatkowe
Zamawiający, zgodnie z treścią art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp przewiduje udzielenie zamówienia z wolnej ręki polegającego na powtórzeniu podobnych usług do 30% wartości zamówienia podstawowego.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →