- Umowa zawartaCzęść 1Cleantask Konrad Bębenek· MnikówCena wybranej oferty1 957 448 zł
- Umowa zawartaCzęść 2Remondis Sp. z o.o.· OlsztynCena wybranej oferty1 860 605 zł
Stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych administrowanych przez Zakład Lokali i Budynków Komunalnych w Olsztynie z podziałem na dwa zadania
Zamawiający Zakład Lokali i Budynków Komunalnych w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 3 818 053 zł.
- Łączna wartość ofert
- 3 818 053 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=576, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 kwietnia 2025
Termin ofert: 22 maja 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
07 lipca 2025
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Cleantask Konrad Bębenek (Mników) oraz Remondis Sp. z o.o. (Olsztyn).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 818 052,77 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakład Lokali i Budynków Komunalnych w Olsztynie |
| Miejscowość | Olsztyn |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych administrowanych przez Zakład Lokali i Budynków Komunalnych w Olsztynie z podziałem na dwa zadania |
| Główny Kod CPV | 90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic |
| Część nr LOT-0001 | Stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych - Rejon 1 |
| Część nr LOT-0002 | Stałe sprzątanie i należyte utrzymanie stanu sanitarno-porządkowego i estetycznego budynków i terenów gminnych - Rejon 2 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.