Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Sensetec Sp. z o. o.
Zaprojektowanie, dostawa i montaż planów tyflograficznych oraz fakturowych oznaczeń nawierzchni w ramach projektu "Akademia Łomżyńska dostępna plus"
Zamawiający Akademia Łomżyńska (Łomża, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Zaprojektowanie, dostawa i montaż planów tyflograficznych oraz fakturowych oznaczeń…”, wybierając 2 wykonawców. Cena wybranej oferty: 1 169 730 zł.
- Cena wybranej oferty
- 1 169 730 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1041, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,7 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 kwietnia 2026
Termin ofert: 22 maja 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
25 czerwca 2026
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Przestrzeń Dostępna Jakub Nowak (Rzeszów) oraz Sensetec Sp. z o. o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 169 730,00 zł.
- 3
Zamówienie finansowane ze środków UE.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Akademia Łomżyńska |
| NIP | 7181947148 |
| Adres | ul. Akademicka 14, 18-400 Łomża |
| Region (NUTS) | PL842 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zaprojektowanie, dostawa i montaż planów tyflograficznych oraz fakturowych oznaczeń nawierzchni w ramach projektu "Akademia Łomżyńska dostępna plus" |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 22114300-5 - Mapy |
| Dodatkowe kody CPV | 30195000-2 - Tablice; 31523200-0 - Trwałe znaki informacyjne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →