Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa i rozwój e-usług w SPZOZ w Gostyniu
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Gostyniu (Gostyń, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa i rozwój e-usług w SPZOZ w Gostyniu”. Termin składania ofert minął 1 lipca 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 1 lipca 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=412, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 maja 2026
Termin ofert: 29 czerwca 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
25 czerwca 2026
Nowy termin: 1 lipca 2026 11:00Zmienia wersję 358240-2026
- Wynik: wybrano wykonawców
24 lipca 2026
10 ofert4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresWymagane są usługi cykliczne: testowe odtwarzanie kopii zapasowych (12 razy w 36 miesięcy) oraz 3-letnie aktualizacje i serwis dla większości dostarczonych rozwiązań.
- 2
ZakresRealizacja we wszystkich 7 częściach odbywa się w SPZOZ w Gostyniu (Wielkopolskie), a część prac dotyczy konkretnych systemów już działających w placówce (HIS, ERP, RIS/PACS, laboratorium).
- 3
ZakresDla pakietu ochrony endpoint (200 urządzeń) konieczna jest dostawa, aktywacja i 36-miesięczne utrzymanie systemu klasy EDR/XDR.
- 4
ZakresCzęść zadań wymaga wdrożenia polityk bezpieczeństwa zgodnych z RODO oraz segmentacji sieci i izolacji środowisk logicznych.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Gostyniu |
| NIP | 6961598326 |
| Adres | Plac Karola Marcinkowskiego 8/9, 63-800 Gostyń |
| Region (NUTS) | PL417 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa i rozwój e-usług w SPZOZ w Gostyniu |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48620000-0 - Systemy operacyjne |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- 1. Zamawiający wykluczy Wykonawcę z postępowania o udzielenie zamówienia, który spełniać będzie przesłanki i okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 PZP. 2. Zamawiający może wykluczyć Wykonawcę z postępowania na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 4) Pzp w stosunku, do którego otwarto likwidację, ogłoszon
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-01 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →