Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zaprojektowanie i wybudowanie wielkoskalowego magazynu ciepła w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Lublinie
Zamawiający PGE Energia Ciepła S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zaprojektowanie i wybudowanie wielkoskalowego magazynu ciepła w PGE Energia Ciepła S.A.…”. Termin składania ofert minął 21 sierpnia 2026, 13:00. Wadium: 1 000 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 676 558 zł
- Wadium
- 1 000 000 zł
- Termin składania ofert
- 21 sierpnia 2026, 13:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
25 czerwca 2026
Termin ofert: 21 sierpnia 2026 13:00 - Sprostowanie
13 lipca 2026
Zmienia wersję 437004-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 sierpnia 2026
Nowy termin: 15 września 2026 13:00Zmienia wersję 483248-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 35 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zaprojektowanie i wybudowanie wielkoskalowego magazynu ciepła w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Lublinie.
- 4
RyzykoWadium: 1 PLN.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 11,9 ofert na postępowanie przy 295 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PGE Energia Ciepła S.A. |
| Adres | ul. Złota 59, 00-120 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zaprojektowanie i wybudowanie wielkoskalowego magazynu ciepła w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Lublinie |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane |
| Dodatkowe kody CPV | 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania; 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne; 71314000-2 - Usługi energetyczne i podobne; 09320000 |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium przed upływem terminu składania Ofert w wysokości 1 000 000 zł (słownie złotych: jeden milion). Więcej w pkt. 18 SWZ. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca, którego Oferta zostanie wybrana wniósł zabezpieczenie należytego wykonania Umowy w wysokości 5% wynagrodzenia (brutto) należnego Wykonawcy na podstawie Umowy. Więcej w pkt. 27 SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-21 13:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.