Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących za zaopatrzeniu 4 WOG w podziale na 5 części.
Zamawiający 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Gliwice, Śląskie) prowadził postępowanie „Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących za zaopatrzeniu 4 WOG w podziale na 5…”. Termin składania wniosków minął 6 sierpnia 2025, 08:30.
- Termin składania wniosków
- 6 sierpnia 2025, 08:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 575 610 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=888, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
04 lipca 2025
Termin ofert: 6 sierpnia 2025 08:30 - Wynik: wybrano wykonawców
28 listopada 2025
11 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy |
| Miejscowość | Gliwice |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących za zaopatrzeniu 4 WOG w podziale na 5 części. |
| Główny Kod CPV | 79710000-4 - Usługi ochroniarskie |
| Część nr LOT-0001 | część1 Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących za zaopatrzeniu 4 WOG |
| Część nr LOT-0002 | część 2 Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących za zaopatrzeniu 4 WOG |
| Część nr LOT-0003 | część 3 Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących za zaopatrzeniu 4 WOG |
| Część nr LOT-0004 | część 4 Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących za zaopatrzeniu 4 WOG |
| Część nr LOT-0005 | część 5 Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących za zaopatrzeniu 4 WOG |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Przed podpisaniem umowy Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 % ceny brutto podanej w ofercie – szczegóły dotyczące wpłaty zabezpieczenia zostaną zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura ograniczona |
Informacje dodatkowe
na 12 równych rat płatnych po zakończeniu poszczególnych miesięcy wykonywania usługi, zgodnie z Formularzem Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 6 do niniejszej umowy. W przypadku, gdy Wykonawca świadczył usługę jedynie w części danego miesiąca kalendarzowego wynagrodzenie ulega odpowiedniemu obniżeniu wedle takiej proporcji, jak liczba dni nieświadczenia usługi pozostaje do liczby dni w danym miesiącu rozliczeniowym, w których zgodnie z treścią opisu przedmiotu zamówienia miała być wykonywana. W przypadku nie przepracowania pełnej doby wynagrodzenie naliczane będzie według należnej stawki godzinowej świadczonej usługi.
na 12 równych rat płatnych po zakończeniu poszczególnych miesięcy wykonywania usługi, zgodnie z Formularzem Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 6 do niniejszej umowy. W przypadku, gdy Wykonawca świadczył usługę jedynie w części danego miesiąca kalendarzowego wynagrodzenie ulega odpowiedniemu obniżeniu wedle takiej proporcji, jak liczba dni nieświadczenia usługi pozostaje do liczby dni w danym miesiącu rozliczeniowym, w których zgodnie z treścią opisu przedmiotu zamówienia miała być wykonywana. W przypadku nie przepracowania pełnej doby wynagrodzenie naliczane będzie według należnej stawki godzinowej świadczonej usługi.
na 12 równych rat płatnych po zakończeniu poszczególnych miesięcy wykonywania usługi, zgodnie z Formularzem Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 6 do niniejszej umowy. W przypadku, gdy Wykonawca świadczył usługę jedynie w części danego miesiąca kalendarzowego wynagrodzenie ulega odpowiedniemu obniżeniu wedle takiej proporcji, jak liczba dni nieświadczenia usługi pozostaje do liczby dni w danym miesiącu rozliczeniowym, w których zgodnie z treścią opisu przedmiotu zamówienia miała być wykonywana. W przypadku nie przepracowania pełnej doby wynagrodzenie naliczane będzie według należnej stawki godzinowej świadczonej usługi.
na 12 równych rat płatnych po zakończeniu poszczególnych miesięcy wykonywania usługi, zgodnie z Formularzem Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 6 do niniejszej umowy. W przypadku, gdy Wykonawca świadczył usługę jedynie w części danego miesiąca kalendarzowego wynagrodzenie ulega odpowiedniemu obniżeniu wedle takiej proporcji, jak liczba dni nieświadczenia usługi pozostaje do liczby dni w danym miesiącu rozliczeniowym, w których zgodnie z treścią opisu przedmiotu zamówienia miała być wykonywana. W przypadku nie przepracowania pełnej doby wynagrodzenie naliczane będzie według należnej stawki godzinowej świadczonej usługi.
na 12 równych rat płatnych po zakończeniu poszczególnych miesięcy wykonywania usługi, zgodnie z Formularzem Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 6 do niniejszej umowy. W przypadku, gdy Wykonawca świadczył usługę jedynie w części danego miesiąca kalendarzowego wynagrodzenie ulega odpowiedniemu obniżeniu wedle takiej proporcji, jak liczba dni nieświadczenia usługi pozostaje do liczby dni w danym miesiącu rozliczeniowym, w których zgodnie z treścią opisu przedmiotu zamówienia miała być wykonywana. W przypadku nie przepracowania pełnej doby wynagrodzenie naliczane będzie według należnej stawki godzinowej świadczonej usługi.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.