Dostawa elementów wyposażenia linii laserowych w podziale na 11 części
Zamawiający Narodowe Centrum Badań Jądrowych (Otwock, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa elementów wyposażenia linii laserowych w podziale na 11 części”. Termin składania ofert minął 27 lipca 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 27 lipca 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1092, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
25 czerwca 2026
Termin ofert: 27 lipca 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
27 sierpnia 2026
6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 10.07.2026 – 24.08.2026.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa elementów wyposażenia linii laserowych w podziale na 11 części.
- 4
WarunkiKupowane są precyzyjne elementy optyczne i mechaniczne do linii laserowych, w tym soczewki, filtry, okna próżniowe, manipulatory i stoliki przesuwne, z obowiązkiem dostawy zgodnie z 11 oddzielnymi częściami zamówienia. Zamówienie jest podzielone na 11 części, co pozwala na składanie ofert na wybrane elementy. Dostawa realizowana będzie w Otwocku (Mazowieckie) dla Narodowego Centrum Badań Jądrowych. Wymagane doświadczenie i zdolności techniczne wykonawcy są szczegółowo opisane w Tomie III SWZ. Zamówienie finansowane jest ze środków UE.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Narodowe Centrum Badań Jądrowych |
| NIP | 5320100125 |
| Adres | Andrzeja Sołtana 7, 05-400 Otwock |
| Region (NUTS) | PL912 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa elementów wyposażenia linii laserowych w podziale na 11 części |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38623000-8 - Filtry optyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 38620000-7 - Materiał polaryzacyjny; 38633000-1 - Soczewki teleskopowe; 38820000-9 - Urządzenia zdalnie sterowane |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagane (szczegóły w dokumentacji) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-27 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →