Wynik częściowy: umowy w 2 z 4 części, 2 unieważniono4 części
Łączna wartość wybranych ofert
2 103 872 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Bartosz Bobkowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BOBIMIX Bartosz Bobkowski· Choczewo
    Cena wybranej oferty
    1 133 912 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 3
    RescuLine Sp. z o. o.· Zielona Góra
    Cena wybranej oferty
    969 960 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 2
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Dostawa urządzeń medycznych do SP ZOZ WSPR w Białymstoku

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa urządzeń medycznych do SP ZOZ WSPR w Białymstoku”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 2 103 872 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość ofert
2 103 872 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~5,7 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.

  • 2

    Przedmiot zamówienia podzielono na 4 części: defibrylatory kliniczne, ssaki akumulatorowo-sieciowe, respiratory ratowniczo-transportowe oraz modemy do transmisji danych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku

NIP

5422503045

Adres

ul. Poleska 89, 15-874 Białystok

Region (NUTS)

PL841 – Podlaskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa urządzeń medycznych do SP ZOZ WSPR w Białymstoku

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

Dodatkowe kody CPV

33182100-0 - Defibrylatory; 33182000-9 - Urządzenia do wspomagania serca; 33182200-1 - Urządzenia do stymulacji pracy serca; 33157400-9 - Medyczna aparatura oddechowa; 33157800-3 - Urządzenia do podawania tlenu; 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część RES-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0003 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert

1

Część RES-0004 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert

1

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1)
    oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (ESPD), o którym mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ - zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ;
  2. 2)
    zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia niezbędnych zasobów oraz oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (ESPD), o których mowa w Rozdziale X ust. 3 pkt 1 i 2 SWZ – zgodnie z Załącznikiem nr 8 do SWZ (jeżeli dotyczy);
  3. 3)
    formularz cenowy zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ;
  4. 4)
    Oświadczenie Wykonawcy/Wykonawców wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia - Załącznik nr 11 do SWZ dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego składane na podstawie art. 125 Pzp;
  5. 5)
    dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty; odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy).
  6. 6)
    Przedmiotowe środki dowodowe (składane w postaci elektronicznej) - tj.:
    a) Folder zawierający markę, model oferowanego urządzenia w części 1, 2, 3 i 4 z podaniem kluczowych parametrów technicznych (w języku polskim);
    b) Dokument potwierdzający zgodność urządzenia z aktualną normą PN-EN 1789 lub równoważną - dot. cz. 1, 2 i 3;
    c) Certyfikat CE w przypadku wyrobów medycznych zakwalifikowanych zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych do: klasy I z funkcją pomiarową, klasy IIa, Klasy III, w przypadku pozostałych wyrobów medycznych deklaracja zgodności ze znakiem CE wystawiona przez producenta wyrobu medycznego (dot. wyrobów medycznych wprowadzanych do obrotu na podstawie ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych) lub Certyfikat CE oraz deklaracja zgodności UE dla tego wyrobu zgonie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych Dz. U. 2024.1620 t.j. z późn. zm. – dot. cz. 1, 2, 3 i 4.
  7. 7)
    dowód wniesienia wadium
    - w przypadku wpłacenia wadium w pieniądzu- potwierdzenie przelewu;
    - w przypadku wniesienia wadium w formie niepieniężnej musi zostać wniesione wraz z ofertą w oryginale, w postaci elektronicznej.
    II. 3. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, podmiotowych środków dowodowych:
    a. Oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - Załącznik nr 10 do SWZ;
    b. Odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;
    c. Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 Pzp - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 9 do SWZ.
    d. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 Pzp sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
    e. Wykazu wykonanych a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych dostaw w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców [wg załącznika nr 6 do SWZ] wraz z dokumentami potwierdzającymi należyte wykonanie dostawy co najmniej:
    a) w części 1 - dostawę min. 1 defibrylatora klinicznego o wartości co najmniej 90 000 zł brutto;
    b) w części 2 - dostawę min. 1 ssaka akumulatorowo-sieciowego o wartości co najmniej 2 700 zł brutto;
    c) w części 3 - dostawę min. 1 respiratora ratowniczo-transportowego o wartości co najmniej 58 000 zł brutto.
    d) W części 4 – dostawę min. 1 modemu do transmisji danych o wartości co najmniej 6 500 zł brutto
    Dowodami, o których mowa wyżej, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy. W przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy liczonych wstecz od dnia, w którym upłynął termin składania ofert.
    III. Zamawiający informuje, iż:
    a) podstawy wykluczenia Wykonawców zostały wskazane szczegółowo w pkt VIII SWZ;
    b) Oświadczenia i podmiotowe środki dowodowe, jakie zobowiązani są dostarczyć wykonawcy w celu wykazania braku podstaw wykluczenia oraz potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, informacja o przedmiotowych środkach dowodowych - zostały wskazane szczegółowo w pkt IX SWZ;
    c) Zamawiający wymaga wniesienia wadium – wymagania dotyczące wadium zostały wskazane szczegółowo w pkt XV SWZ;
    d) sposób obliczania ceny został szczegółowo wskazany w pkt XIV SWZ;
    e) opis kryteriów wyboru oferty z podaniem ich wag i opisu sposobu oceny ofert został wskazany szczegółowo w pkt XVIII SWZ;
    f) opis warunków udziału w zamówieniu został szczegółowo wskazany w części VII SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
927 150 zł
Próbka: 218 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
278 858 zł2 282 953 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 004 095 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
278 858 zł
Mediana
927 150 zł
Górny kwartyl
2 282 953 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 103 872 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 - Urządzenia medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bartosz Bobkowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą BOBIMIX Bartosz Bobkowski (Choczewo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.