- Umowa zawartaCzęść 5ELECTRA Service Marcin Marciniak· DąbrowaCena wybranej oferty282 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6ELECTRA Service Marcin Marciniak· DąbrowaCena wybranej oferty192 000 zł1 oferta
Dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu kardiologii interwencyjnej SPWSZ w Szczecinie w ramach przedsięwzięcia pn. „Rozwój i modernizacja infrastruktury kardiologicznej w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie” zgodnie z wnioskiem KPOD.07.02-IP.10-0400/25 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO)
Zamawiający Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu kardiologii interwencyjnej SPWSZ w Szczecinie…”, wybierając ofertę wykonawcy ELECTRA Service Marcin Marciniak. Łączna wartość ofert: 474 000 zł. Złożono 2 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 474 000 zł
- Liczba ofert
- 2 ofertyłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=926, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 maja 2026
Termin ofert: 11 czerwca 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 czerwca 2026
Nowy termin: 15 czerwca 2026 09:00Zmienia wersję 359241-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
24 czerwca 2026
2 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy ELECTRA Service Marcin Marciniak (Dąbrowa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 474 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.
- 4
Zamówienie dotyczy dostawy, instalacji i uruchomienia sprzętu kardiologii interwencyjnej oraz lamp operacyjnych.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie |
| NIP | 8512537954 |
| Adres | ul. Arkońska 4, 71-455 Szczecin |
| Region (NUTS) | PL424 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu kardiologii interwencyjnej SPWSZ w Szczecinie w ramach przedsięwzięcia pn. „Rozwój i modernizacja infrastruktury kardiologicznej w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie” zgodnie z wnioskiem KPOD.07.02-IP.10-0400/25 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33162100-4 - Urządzenia używane na salach operacyjnych |
| Dodatkowe kody CPV | 33167000-8 - Lampy chirurgiczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).