- Umowa zawartaCzęść 184Kikgel Sp. z o.o.· UjazdCena wybranej oferty30 346 zł
- Umowa zawartaCzęść 218Propre Sp. z o.o.· BiałystokCena wybranej oferty31 960 zł
- Umowa zawartaCzęść 219Propre Sp. z o.o.· BiałystokCena wybranej oferty2680 zł
- Umowa zawartaCzęść 220Zarys International Group Sp. z o.o. Sp. K.· ZabrzeCena wybranej oferty630 zł
- Umowa zawartaCzęść 221EMPIREUM Piotr Dopieralski· JabłonnaCena wybranej oferty396 zł
- Umowa zawartaCzęść 222Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty800 zł
- Umowa zawartaCzęść 223Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty9120 zł
- Umowa zawartaCzęść 224Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty104 zł
- Umowa zawartaCzęść 225Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1590 zł
- Umowa zawartaCzęść 226Abena Polska Sp. z o.o.· GoleniówCena wybranej oferty598 zł
- Umowa zawartaCzęść 227INTERGOS Sp. z o.o.· Bielsko-BiałaCena wybranej oferty141 zł
- Umowa zawartaCzęść 228Zarys International Group Sp. z o.o. Sp. K.· ZabrzeCena wybranej oferty6150 zł
- Umowa zawartaCzęść 229Neomed Polska Sp. z o.o.· PiasecznoCena wybranej oferty1900 zł
- Umowa zawartaCzęść 230Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty170 zł
- UnieważnionaCzęść 231
- UnieważnionaCzęść 232
- UnieważnionaCzęść 233
- UnieważnionaCzęść 237
- UnieważnionaCzęść 238
- UnieważnionaCzęść 239
Dostawy materiałów jednorazowego użytku, wyrobów medycznych i niemedycznych dla ,,Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach
Zamawiający "Poddębickie Centrum Zdrowia" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Poddębice, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawy materiałów jednorazowego użytku, wyrobów medycznych i niemedycznych dla…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 86 585 zł.
- Łączna wartość ofert
- 86 585 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1254, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 lutego 2024
Termin ofert: 8 marca 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
27 grudnia 2024
4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
06 stycznia 2025
8 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem