Zakup licencji na oprogramowanie PaperCutMF lub równoważnej
Zamawiający Kancelaria Prezesa Rady Ministrów (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup licencji na oprogramowanie PaperCutMF lub równoważnej”. Termin składania ofert minął 9 lipca 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 9 lipca 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 maja 2026
Termin ofert: 25 czerwca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
24 czerwca 2026
Nowy termin: 9 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 345409-2026
Kluczowe informacje
- 1
RyzykoKupuje się 12 licencji oprogramowania PaperCutMF lub równoważnego o identycznych parametrach technicznych i funkcjonalnych, z wymogami równoważności określonymi w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza wyłącznie rozwiązania niegorsze od PaperCutMF.
- 2
ZakresSzczegóły zakresu i warunków określa Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1) oraz Projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 2).
- 3
ZakresUmowa trwa 30 miesięcy, a realizacja odbywa się w miejscu zamawiającego (Mazowieckie).
- 4
ZakresLicencje będą używane w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie (region Mazowieckie).
Kontekst Atlasu
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 3 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego; w 1 sprawie odwołanie oddalono. Dla skali: 103 rozstrzygnięcia tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Kancelaria Prezesa Rady Ministrów |
| NIP | 5261645000 |
| Adres | Aleje Ujazdowskie, 00-583 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup licencji na oprogramowanie PaperCutMF lub równoważnej |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-09 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.