Usługa prowadzenia gospodarki wodno–ściekowej dla kompleksów Głębokie i Jaworze EDCA
Zamawiający 16 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Oleszno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa prowadzenia gospodarki wodno–ściekowej dla kompleksów Głębokie i Jaworze EDCA”, wybierając ofertę wykonawcy B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska. Cena wybranej oferty: 6 338 533 zł.
- Cena wybranej oferty
- 6 338 533 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=382, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 kwietnia 2025
Termin ofert: 26 maja 2025 08:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
02 lipca 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska (Pruszcz Gdański).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 6 338 533,32 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | 16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY |
| Miejscowość | OLESZNO |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Usługa prowadzenia gospodarki wodno–ściekowej dla kompleksów Głębokie i Jaworze EDCA |
| Główny Kod CPV | 50510000 |
| Część nr LOT-0001 | Usługa prowadzenia gospodarki wodno-ściekowej dla kompleksów Głębokie i Jaworze EDCA |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →