ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawę mięsa czerwonego dla 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu oraz jednostek będących na jej zaopatrzeniu w 2026 r.

Zamawiający 42 Baza Lotnictwa Szkolnego w Radomiu (Radom, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawę mięsa czerwonego dla 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu oraz jednostek…”. Termin składania ofert minął 21 lipca 2026, 09:45. Wadium: 8086 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: 42 Baza Lotnictwa Szkolnego w RadomiuRadom, Mazowieckieopublikowano 22 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 380 000 zł
Wadium
8086 zł
Termin składania ofert
21 lipca 2026, 09:45
Zakończone
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    22 czerwca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 09:45

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 2

    ZakresRealizacja dostaw obejmuje terytorium województwa mazowieckiego (NUTS PL921).

  • 3

    ZakresSzczegóły asortymentu, ilości i harmonogramu dostaw określa załącznik nr 1 do SWZ oraz projekt umowy.

  • 4

    RyzykoWadium: 8 086,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 6 orzeczeń KIO; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 3 oddalono. Dla skali: 150 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

42 Baza Lotnictwa Szkolnego w Radomiu

NIP

7962932928

Adres

Sadków 9, 26-600 Radom

Region (NUTS)

PL921 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawę mięsa czerwonego dla 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu oraz jednostek będących na jej zaopatrzeniu w 2026 r.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

15110000-2 - Mięso

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

1.Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: 8 086,00 zł (osiem tysięcy osiemdziesiąt sześć złotych 00/100). 2.Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2. 3.Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: 1)pieniądzu; 2)gwarancjach bankowych; 3)gwarancjach ubezpieczeniowych; 4)poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości /t.j. Dz. U. 2025.0.98./. 4. Wadium w formie pieniądza należy wnieść przelewem na konto w Banku NBP/o Warszawa nr rachunku 96 1010 1010 0136 2213 9120 0000 z dopiskiem "Wadium dotyczące ,,Dostawa mięsa czerwonego dla 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu oraz jednostek będących na jej zaopatrzeniu w 2026 r. - nr postępowania 20/PN/2026.”

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-07-21 09:45

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15110000-2Mięso
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
380 000 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 783 zł754 231 zł
Rozstęp międzykwartylowy
554 447 zł
Źródło próbki
CPV 15110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 783 zł
Mediana
380 000 zł
Górny kwartyl
754 231 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 21.07.2026, 09:45. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
42 Baza Lotnictwa Szkolnego w Radomiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Tak. Wadium określono na 8086 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15110000-2 - Mięso. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.