ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup energii elektrycznej na rok 2027, przeznaczonej zarówno do odsprzedaży odbiorcom ZMPG S.A., jak i na potrzeby własne

Zamawiający Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „Zakup energii elektrycznej na rok 2027, przeznaczonej zarówno do odsprzedaży odbiorcom…”. Termin składania ofert minął 23 lipca 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.Gdańsk, Pomorskieopublikowano 19 czerwca 2026
Termin składania ofert
23 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 665 299 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    19 czerwca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 01.01.2027 – 31.12.2027.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresKupowana jest energia elektryczna na 2027 rok w ilości 27 216,659 MWh, z czego 21 361,816 MWh przeznaczone jest do odsprzedaży odbiorcom ZMPG S.A., a 5 854,843 MWh na potrzeby własne portu. Zamówienie obejmuje jeden lot bez podziału na części.

  • 4

    ZakresOferty będą oceniane wyłącznie pod kątem ceny.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał ENEA S.A.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail