Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Wyłonienie wykonawcy na zakup, dostawę i wdrożenie platformy wirtualizacyjnej dla potrzeb oraz linii badawczych budowanych w NCPS SOLARIS.
Zamawiający Uniwersytet Jagielloński (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Wyłonienie wykonawcy na zakup, dostawę i wdrożenie platformy wirtualizacyjnej dla potrzeb…”. Termin składania ofert minął 22 lipca 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 22 lipca 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 192 708 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1008, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
18 czerwca 2026
Termin ofert: 22 lipca 2026 10:00 - Sprostowanie
30 czerwca 2026
Nowy termin: 24 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 419028-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 lipca 2026
Nowy termin: 30 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 446406-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresKupuje się platformę wirtualizacyjną z serwerami, pamięcią masową i siecią oraz rocznym wsparciem i szkoleniami, z obowiązkiem dostarczenia i wdrożenia w NCPS SOLARIS w Krakowie przy ul. Czerwone Maki 98. Zamówienie obejmuje także obsługę linii badawczych budowanych w jednostce.
- 2
ZakresCałość musi zostać zrealizowana w ciągu 5 miesięcy od podpisania umowy.
- 3
ZakresZamówienie finansowane jest ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki na podstawie dwóch umów zawartych w 2023 roku.
- 4
ZakresSzczegółowe parametry techniczne i funkcjonalne platformy oraz wymagania są opisane w załączniku A do SWZ.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Jagielloński |
| NIP | 6750002236 |
| Adres | ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków |
| Region (NUTS) | PL213 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wyłonienie wykonawcy na zakup, dostawę i wdrożenie platformy wirtualizacyjnej dla potrzeb oraz linii badawczych budowanych w NCPS SOLARIS. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych |
| Dodatkowe kody CPV | 32420000-3 - Urządzenia sieciowe; 48822000-6 - Serwery komputerowe; 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 3 170 000 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 108 ust.1 pkt 6 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 108 ust 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia.
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- Zamawiający wykluczy wykonawcę w przypadku zaistnienia okoliczności z art. 108 ust. 1 ustawy PZP, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy PZP. Zamawiający wykluczy także wykonawcę na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13.04.2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspierani
- art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP- szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 108 ust 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP- szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 109 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP- szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-22 10:00 |
Informacje dodatkowe
- 1)oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ złożonym do oferty;
- 2)informację z KRK w zakresach podanych przez zamawiającego;
- 3)odpis lub informację z KRS lub z CEiDG (o ile dotyczy);
- 4)oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej. 8) wykaz dostaw wraz dowodami ich należytego wykonania
- 5)wykaz dostaw wraz z dowodami potwierdzającymi należyte wykonanie.
Zasady finansowe określono w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.