- Umowa zawartaCzęść 6PROMED Spółka Akcyjna· WarszawaCena wybranej oferty113 252 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 7Viridian Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty231 826 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 8MedLeader Łukasz Kruck· ŁabiszynCena wybranej oferty6491 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty743 zł3 oferty
- UnieważnionaCzęść 10
- Umowa zawartaCzęść 11Meden -Inmed Sp. z o.o.· koszalinCena wybranej oferty13 500 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 12Neo Plus Sp. z o.o.· Piotrków TrybunalskiCena wybranej oferty32 065 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 13Medew Ewa Zaremba· KatowiceCena wybranej oferty10 841 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 14
- UnieważnionaCzęść 15
- UnieważnionaCzęść 16
- UnieważnionaCzęść 17
- Umowa zawartaCzęść 18Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty16 167 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 19Media - Med Sp. z o.o.· KrakówCena wybranej oferty35 251 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 20Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty46 933 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 21Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty6556 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 22Zarys International Sp. z o.o.· ZabrzeCena wybranej oferty7141 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 23Hurtownia Farmaceutyczna MEDIFARM Sp. z o.o.· TychyCena wybranej oferty287 577 zł1 oferta
Sukcesywna dostawa wyrobów medycznych-cz. I.
Zamawiający Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywna dostawa wyrobów medycznych-cz. I”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 808 342 zł. Złożono 21 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 808 342 zł
- Liczba ofert
- 21 ofertłącznie, 18 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2304, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,1 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 marca 2026
Termin ofert: 10 kwietnia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
17 czerwca 2026
21 ofert10 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 21 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem