Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 7a7c0f25-487e-456f-b8a7-51ca57616707-02Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa odczynników chemicznych

Zamawiający Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Leśny Bank Genów Kostrzyca (Miłków, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Dostawa odczynników chemicznych”. Termin składania ofert minął 16 lipca 2025, 10:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
16 lipca 2025, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 600 542 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    05 czerwca 2025

    Termin ofert: 11 lipca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. SprostowanieBieżące

    26 czerwca 2025

    Nowy termin: 16 lipca 2025 10:00

    Zmienia wersję 7a7c0f25-487e-456f-b8a7-51ca57616707-02

  3. Wynik: wybrano wykonawców

    22 września 2025

    4 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Leśny Bank Genów Kostrzyca

Miejscowość

Miłków

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Dostawa odczynników chemicznych

Główny Kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

Część nr LOT-0001

Odczynniki do szybkiej izolacji DNA z materiałów biologicznych i doczyszczania po PCR

Część nr LOT-0002

Zestaw odczynników do przeprowadzenia reakcji multipleks PCR

Część nr LOT-0003

Polimery niezbędne do przeprowadzania elektroforezy kapilarnej w analizatorach genetycznych firmy Applied Biosystems

Część nr LOT-0004

Odczynniki niezbędne do przygotowania buforów do izolacji DNA

Część nr LOT-0005

Rozpuszczalniki organiczne

Część nr LOT-0006

Odczynniki do procedur post-PCR

Część nr LOT-0007

Zestaw do oczyszczania DNA sekwencyjnego w formacie płytki 96-dołkowej

Część nr LOT-0008

Roztwory buforowe do kalibracji

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Powody wykluczenia źródła: Dokumenty zamówienia

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
600 542 zł
Próbka: 168 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
274 541 zł1 287 974 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 013 433 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
274 541 zł
Mediana
600 542 zł
Górny kwartyl
1 287 974 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.