Zakup, dostawa, instalacja wraz z uruchomieniem akceleratora do radioterapii adaptacyjnej dla Ośrodka w Poznaniu
Zamawiający Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-curie (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Zakup, dostawa, instalacja wraz z uruchomieniem akceleratora do radioterapii adaptacyjnej…”. Termin składania ofert minął 22 lipca 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 22 lipca 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=267, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
16 czerwca 2026
Termin ofert: 22 lipca 2026 09:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
07 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresKupowany jest akcelerator liniowy do radioterapii adaptacyjnej z dostawą, instalacją i uruchomieniem w Poznaniu, z wymogiem dostarczenia systemu w ciągu 8 tygodni od potwierdzenia zamówienia u producenta. Realizacja musi zostać zakończona do 20.11.2026, a uruchomienie systemu nie później niż 40 dni od protokołu dostawy.
- 2
ZakresZamówienie dotyczy jednego urządzenia dla Wielkopolskiego Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie przy ul. Garbary 15 w Poznaniu.
- 3
ZakresTermin uruchomienia systemu jest sztywny i nie może przekroczyć 20.11.2026, niezależnie od daty podpisania protokołu dostawy.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 3,2 oferty na postępowanie przy 161 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 47% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 12 orzeczeń KIO; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE |
| NIP | 7781342057 |
| Adres | ul. Garbary 15, 61-866 Poznań |
| Region (NUTS) | PL415 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup, dostawa, instalacja wraz z uruchomieniem akceleratora do radioterapii adaptacyjnej dla Ośrodka w Poznaniu |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 31643100-6 - Akceleratory liniowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-22 09:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Zakończenie do dnia 20.11.2026r. Z uwagi na niemożliwość przesłania ogłoszenia tylko z datą zakończenia jako datę rozpoczęcia przyjęto umowny dzień otwarcia
ofert.
Termin realizacji zamówienia: dostawa systemu do 8 tygodni od dnia dostarczenia potwierdzenia zamówienia u producenta jednak nie później niż do 15.10.2026 r. oraz uruchomienie systemu do 40 dni od dnia podpisania protokołu z dostawy jednak nie później niż do 20.11.2026 r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →