Opracowanie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego wraz z materiałami do wydania Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach dla zadania „Budowa drogi ekspresowej S-17, odc. w. Drewnica – w. Zakręt”
Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Opracowanie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego wraz z materiałami do wydania…”. Termin składania ofert minął 9 grudnia 2025, 11:30. Wadium: 55 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
- Wadium
- 55 000 zł
- Termin składania ofert
- 9 grudnia 2025, 11:30Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3300, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
14 wpisówWspólny identyfikator postępowania obejmuje 22 publikacji (zamówienie grupowe lub centralne). Oś zawężono do 14 wpisów powiązanych z tym ogłoszeniem.
- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
25 czerwca 2025
Termin ofert: 5 sierpnia 2025 11:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 czerwca 2025
Zmienia wersję 408727-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 lipca 2025
Nowy termin: 14 sierpnia 2025 11:30Zmienia wersję 421068-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 sierpnia 2025
Nowy termin: 28 sierpnia 2025 11:30Zmienia wersję 497247-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 sierpnia 2025
Nowy termin: 5 września 2025 11:30Zmienia wersję 521026-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 września 2025
Nowy termin: 12 września 2025 11:30Zmienia wersję 549565-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 września 2025
Nowy termin: 26 września 2025 11:30Zmienia wersję 570063-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 września 2025
Nowy termin: 3 października 2025 11:30Zmienia wersję 585841-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 września 2025
Nowy termin: 17 października 2025 11:30Zmienia wersję 619510-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
14 października 2025
Nowy termin: 28 października 2025 11:30Zmienia wersję 635466-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 października 2025
Nowy termin: 14 listopada 2025 11:30Zmienia wersję 674459-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 listopada 2025
Nowy termin: 4 grudnia 2025 11:30Zmienia wersję 701711-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
20 listopada 2025
Nowy termin: 9 grudnia 2025 11:30Zmienia wersję 731321-2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
29 maja 2026
9 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Opracowanie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego wraz z materiałami do wydania Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach dla zadania „Budowa drogi ekspresowej S-17, odc. w. Drewnica – w. Zakręt” |
| Główny Kod CPV | 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania |
| Część nr LOT-0001 | Opracowanie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego wraz z materiałami do wydania Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach dla zadania „Budowa drogi ekspresowej S-17, odc. w. Drewnica – w. Zakręt” |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 55000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Komunikacja w postępowaniu odbywa się przy użyciu Platformy. Wykonawca musi posiadać bezpłatne konto na Platformie. Wymagania techniczne | stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s; komputer klasy PC lub MAC o konfiguracji: pamięć RAM min 8GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych MS Windows, Mac OS, Linux z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerowane nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania); dowolna przeglądarka internetowa sugerowane najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera; włączona obsługa JavaScript; zainstalowany program obsługujący stosowane przez Wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie „pdf”). Dokumentacja postępowania dostępna jest na Platformie. Dodatkowe informacje znajdują się w pkt 14 Tomu I SWZ. 2. Termin realizacji zamówienia: Wykonawca zobowiązuje się do wykonania Przedmiotu Umowy w terminie do 48 miesięcy od daty zawarcia Umowy, w tym 24 miesiące na uzyskanie decyzji o Środowiskowych uwarunkowaniach, z uwzględnieniem terminów wykonania poszczególnych Elementów TER. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 5% ceny brutto podanej w ofercie. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość udzielenia zaliczki w wysokości 10 % wartości umowy (brutto). W przypadku udzielenia zaliczki Zamawiający będzie żądał wniesienia zabezpieczenia zaliczki. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.