Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa wraz z instalacją przelotowej myjni dezynfektora na potrzeby Centralnej Sterylizatorni SP ZOZ w Łapach
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łapach (Łapy, Podlaskie) prowadził postępowanie „Dostawa wraz z instalacją przelotowej myjni dezynfektora na potrzeby Centralnej…”. Termin składania ofert minął 15 lipca 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 15 lipca 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 927 150 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1065, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,7 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
15 czerwca 2026
Termin ofert: 15 lipca 2026 10:00 - Sprostowanie
10 lipca 2026
Nowy termin: 17 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 406555-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
13 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 10 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
WarunkiKupowana jest przelotowa myjnia dezynfektor do Centralnej Sterylizatorni w Łapach z obowiązkiem dostawy i instalacji, przy czym wymagana jest wizja lokalna przed złożeniem oferty. Zamówienie trwa 10 miesięcy i jest realizowane w Łapach. Wykonawca musi spełnić warunki udziału dotyczące braku wykluczenia na podstawie art. 108 ustawy Pzp, w tym przestępstw związanych z podatkami, ubezpieczeniami społecznymi, pracą cudzoziemców oraz terroryzmem.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa wraz z instalacją przelotowej myjni dezynfektora na potrzeby Centralnej Sterylizatorni SP ZOZ w Łapach.
Kontekst Atlasu
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 51% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 4,3 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
- W tej branży w województwie podlaskim konkurencja jest większa niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 5,6 ofert, wobec 4,6 średnio w Polsce.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łapach |
| NIP | 9661319909 |
| Adres | ul. Janusza Korczaka 23, 18-100 Łapy |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa wraz z instalacją przelotowej myjni dezynfektora na potrzeby Centralnej Sterylizatorni SP ZOZ w Łapach |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33191000; 39330000-4 - Urządzenia dezynfekujące |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstw wymienionych w art. 228-230a lub 250a Kodeksu karnego, art. 46 lub art. 48 ustawy o sporcie lub art. 54 ust. 1-4 ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.
- Dotyczy podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, jak również przestępstw skarbowych, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g) ustawy.
- Dotyczy podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit h i pkt 2 ustawy Pzp, jeśli osoby występujące po jego stronie zostały ukarane za przestępstwo, o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przeb
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp w zakresie w jakim dotyczą one opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp w zakresie w jakim dotyczą one podatków i opłat
- Dotyczy podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstwa powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. - o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym w
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp w odniesieniu do przestępstw wskazanych w 299 lub art. 165a Kodeksu karnego.
- Dotyczy wykluczenia wskazanego w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, która dotyczy przestępstwa terrorystycznego lub przestępstwa związanego z działalnością terrorystyczną, czyli przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o których mowa w art. 115 par. 20 Kodeksu karnego.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-15 10:00 |
Informacje dodatkowe
Wizja lokalna:
Przed złożeniem oferty Zamawiający wymaga od Wykonawcy odbycia wizji lokalnej miejsca dostawy, montażu i instalacji przedmiotu zamówienia.
Wizja lokalna może zostać przeprowadzona w godzinach 9:00–13:00, po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu z Zamawiającym.
Pozostałe informacje pkt 3.3. SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.