Konserwacja i utrzymanie sygnalizacji świetlnych, znaków aktywnych i punktów świetlnych (oświetlenia) w ciągu dróg krajowych nr 39, 39a, 42, 45, 45b, 46, 46a, 46j, 88, 94 na terenie administrowanym przez GDDKiA Oddział w Opolu, Rejon w Opolu
Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Konserwacja i utrzymanie sygnalizacji świetlnych, znaków aktywnych i punktów świetlnych…”, wybierając ofertę wykonawcy BGK SERWIS S.C. P.P.H.U.ELEKTRO TECHNICZNE Z.Kaleta, J.Buchta. Cena wybranej oferty: 2 133 613 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 2 133 613 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=108, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 marca 2026
Termin ofert: 29 kwietnia 2026 08:40Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
12 czerwca 2026
3 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy BGK SERWIS S.C. P.P.H.U.ELEKTRO TECHNICZNE Z.Kaleta, J.Buchta (Opole).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 133 613,35 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.
- 4
Wybrano jednego wykonawcę spośród 3 złożonych ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem