Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych prokuratury
Zamawiający Prokuratura Krajowa (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych prokuratury”. Termin składania ofert minął 10 lipca 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 10 lipca 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 196 138 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1861, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
11 maja 2026
Termin ofert: 15 czerwca 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 czerwca 2026
Nowy termin: 25 czerwca 2026 09:00Zmienia wersję 320241-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
12 czerwca 2026
Nowy termin: 10 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 393497-2026
- Sprostowanie
03 lipca 2026
Nowy termin: 17 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 404943-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
14 lipca 2026
Nowy termin: 31 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 457587-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 lipca 2026
Nowy termin: 19 sierpnia 2026 13:00Zmienia wersję 485989-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 sierpnia 2026
Nowy termin: 18 września 2026 13:00Zmienia wersję 519004-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresWymagane są certyfikaty producenta (ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS, TCO, EPEAT Gold) oraz dokumenty potwierdzające autoryzowany serwis gwarancyjny z certyfikatem ISO 9001.
- 2
ZakresKupowane są laptopy (14'' i 16''), stacje dokujące, komputery stacjonarne i monitory w kilku typach, z podziałem na konkretne parametry techniczne i normy głośności (15-25 dB w zależności od modelu).
- 3
ZakresZamówienie dotyczy dostaw dla jednostek prokuratury na terenie całej Polski, z centralną koordynacją przez Prokuraturę Krajową w Warszawie.
- 4
WarunkiWykonawca musi dostarczyć oświadczenie producenta o przejęciu zobowiązań serwisowych w przypadku niewywiązania się z gwarancji.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Prokuratura Krajowa |
| NIP | 5213725847 |
| Adres | ul. Postępu 3, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych prokuratury |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30213000-5 - Komputery osobiste |
| Dodatkowe kody CPV | 30214000-2 - Stacje robocze; 30231300-0 - Monitory ekranowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-10 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.