Wykonanie usług przewozu dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2025/2026 oraz 2026/2027
Zamawiający Gmina Tychowo (Tychowo, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Wykonanie usług przewozu dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2025/2026 oraz 2026/2027”. Termin składania ofert minął 22 lipca 2025, 11:00.
- Termin składania ofert
- 22 lipca 2025, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=248, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 czerwca 2025
Termin ofert: 22 lipca 2025 11:00
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Tychowo |
| Miejscowość | Tychowo |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wykonanie usług przewozu dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2025/2026 oraz 2026/2027 |
| Główny Kod CPV | 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego |
| Część nr LOT-0001 | 1. Świadczenie usługi w zakresie dowozu i odwozu uczniów do placówek i z placówek oświatowych z terenu gminy Tychowo, w okresie od 01.09.2025 r. do 30.06.2026 r. oraz 01.09.2026 r. do 30.06.2027r.”; |
| Część nr LOT-0002 | 2. Świadczenie usługi w zakresie dowozu i odwozu uczniów z niepełnosprawnościami z terenu gminy Tychowo do placówek opiekuńczo-oświatowych, w okresie od 01.09.2025 r. do 30.06.2026 r. oraz 01.09.2026 r. do 30.06.2027r.”. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1) zamawiający wskazuje, że zamówienie podobne udzielone zostanie po przeprowadzeniu procedury przewidzianej dla trybu zamówienia z wolnej ręki;
2) zawarcie umowy dotyczące zamówienia podobnego poprzedzone będzie m.in. zaproszeniem do negocjacji oraz negocjacjami;
3) przedmiotem negocjacji w postępowaniu o udzielenie zamówienia podobnego, realizowanym w trybie zamówienia z wolej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, będzie oferowana przez wykonawcę cena oraz warunki realizacji zamówienia.
1) zamawiający wskazuje, że zamówienie podobne udzielone zostanie po przeprowadzeniu procedury przewidzianej dla trybu zamówienia z wolnej ręki;
2) zawarcie umowy dotyczące zamówienia podobnego poprzedzone będzie m.in. zaproszeniem do negocjacji oraz negocjacjami;
3) przedmiotem negocjacji w postępowaniu o udzielenie zamówienia podobnego, realizowanym w trybie zamówienia z wolej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, będzie oferowana przez wykonawcę cena oraz warunki realizacji zamówienia.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.