Dostawa energii elektrycznej na rok 2027 dla obiektów PWPW S.A.
Zamawiający Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa energii elektrycznej na rok 2027 dla obiektów PWPW S.A”. Termin składania ofert minął 18 czerwca 2026, 12:00.
- Termin składania ofert
- 18 czerwca 2026, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 720 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1304, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 maja 2026
Termin ofert: 15 czerwca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
11 czerwca 2026
Nowy termin: 18 czerwca 2026 12:00Zmienia wersję 8736977b-ef02-4865-93d1-c7620304410d-02
- Wynik: wybrano wykonawcę
24 sierpnia 2026
8 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawa energii elektrycznej na cały 2027 rok dla wszystkich obiektów PWPW S.A. w Warszawie, z obowiązkiem realizacji zgodnie z Załącznikiem nr 1 i Projektowanymi Postanowieniami Umowy (Załącznik nr 5).
- 2
TerminTermin realizacji: 01.01.2027 – 31.12.2027.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA |
| NIP | 5250001090 |
| Adres | ul. Sanguszki 1, 00-222 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa energii elektrycznej na rok 2027 dla obiektów PWPW S.A. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 09000000 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-18 12:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.