ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dzierżawa i obsługa drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukująco-kopiująco-skanujących oraz urządzeń biurowych w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy i podległych sądach funkcjonalnych

Zamawiający Sąd Okręgowy w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Dzierżawa i obsługa drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukująco-kopiująco-skanujących…”. Termin składania ofert minął 18 lipca 2025, 09:00. Wadium: 6 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Sąd Okręgowy w BydgoszczyBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 19 czerwca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
6 zł
Termin składania ofert
18 lipca 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy

Miejscowość

Bydgoszcz

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Dzierżawa i obsługa drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukująco-kopiująco-skanujących oraz urządzeń biurowych w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy i podległych sądach funkcjonalnych

Główny Kod CPV

79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem

Część nr LOT-0001

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy (Zadanie #1)

Część nr LOT-0002

Sąd Rejonowy w Mogilnie (Zadanie #2)

Część nr LOT-0003

Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią (Zadanie #3)

Część nr LOT-0004

Sąd Rejonowy w Szubinie (Zadanie #4)

Część nr LOT-0005

Sąd Rejonowy w Tucholi (Zadanie #5)

Część nr LOT-0006

Sąd Rejonowy w Żninie (Zadanie #6)

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

1. Warunkiem udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest wniesienie wadium w wysokości: w zadaniu nr 6 (SR w Żninie): 3 000,00 zł (słownie: trzy tysiące zł 00/100). 2. Wadium może być wniesione w: a) pieniądzu, b) gwarancjach bankowych, c) gwarancjach ubezpieczeniowych, d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz.U.2025.98 t.j.). 3. Wadium w pieniądzu winno zostać wniesione przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego. O wniesieniu wadium w terminie decydować będzie data wpływu środków na rachunek bankowy Zamawiającego, tj. uznania rachunku Zamawiającego, która musi nastąpić przed terminem składania ofert. 4. Przelewu należy dokonać na rachunek bankowy podany w pkt I ppkt 2 niniejszego Rozdziału SWZ. 5. Na poleceniu przelewu (blankiecie wpłaty) należy podać tytuł przelewu: „Wadium przetargowe – G.261.4.2025 – zadanie nr: 6” wskazując numer(y) zadania(ń), na które Wykonawca wpłaca wadium oraz podać informację o numerze rachunku bankowego Wykonawcy, na które ma zostać dokonany zwrot wadium, jeżeli ma to być rachunek inny niż źródłowy. 6. Wadium wnoszone w formie poręczeń lub gwarancji musi być złożone jako oryginał gwarancji lub poręczenia w formie elektronicznej i spełniać co najmniej poniższe wymagania: a) musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę określone w ustawie, b) z jego treści powinno jednoznacznie wynikać zobowiązanie gwaranta do zapłaty całej kwoty wadium, c) winno być nieodwołalne i bezwarunkowe oraz płatne na pierwsze żądanie Zamawiającego, d) termin obowiązywania poręczenia lub gwarancji nie może być krótszy niż termin związania ofertą (z zastrzeżeniem, iż pierwszym dniem związania ofertą jest dzień składania ofert). e) w treści poręczenia lub gwarancji powinna znaleźć się nazwa oraz numer przedmiotowego postępowania (wskazane na 1. stronie SWZ), f) jako beneficjent gwarancji / poręczenia winien być wskazany Zamawiający, g) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (art. 58 ustawy) poręczenie / gwarancja winno/a obejmować swą treścią wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (tj. zobowiązanych z tytułu poręczenia / gwarancji), bądź z treści dokumentu winno wynikać, że zabezpiecza ofertę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum). 7. Oferta Wykonawcy, który nie wniesie wadium, wniesie wadium w sposób nieprawidłowy lub nie utrzyma wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złoży wniosek o zwrot wadium – w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy – zostanie odrzucona. 8. Zasady zwrotu oraz okoliczności zatrzymania wadium określa art. 98 ustawy.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79820000-8Usługi związane z drukowaniem
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Krajowa Izba Odwoławcza

Wyrok KIO w sprawie tego przetargu

W tym postępowaniu wykonawcy złożyli odwołania do KIO. Zobacz, jak Izba rozstrzygnęła sprawę.

Zobacz wszystkie wyroki KIO →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 18.07.2025, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Sąd Okręgowy w Bydgoszczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.