ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWEJ USŁUGI OCHRONY OBIEKTÓW Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie przy ul. Bialskiej 104/118 i ul. PCK 7
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny (Częstochowa, Śląskie) prowadził postępowanie „ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWEJ USŁUGI OCHRONY OBIEKTÓW Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego…”. Termin składania ofert minął 19 czerwca 2026, 10:00. Wadium: 35 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 574 712 zł
- Wadium
- 35 000 zł
- Termin składania ofert
- 19 czerwca 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=888, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 maja 2026
Termin ofert: 16 czerwca 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 maja 2026
Nowy termin: 18 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 327386-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
10 czerwca 2026
Nowy termin: 19 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 370197-2026
- Wynik: wybrano wykonawców
01 września 2026
4 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresOchrona obejmuje stałe obsadzenie bram wjazdowych 24/7 oraz zapobieganie dostępowi osób nieuprawnionych do stref zamkniętych, przy czym szczegółowe procedury i zakres (np. lista chronionych środków trwałych) określone są w Załączniku 7 i 8 do SWZ, bez ich znajomości niemożliwe jest precyzyjne oszacowanie nakładu pracy.
- 2
ZakresCała komunikacja z zamawiającym (w tym składanie ofert) odbywa się wyłącznie przez dedykowaną platformę zakupową (https://szpitalparkitka.logintrade.net), której regulamin i instrukcje są obowiązkowe do zaakceptowania, brak alternatywnych kanałów kontaktowych.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem