Dostawa wraz z montażem kuchenek elektrycznych do zakupionych lokali mieszkalnych w Elblągu w ramach zadania OO Y15 oraz w Olsztynie w ramach zadania OO Y16
Zamawiający Agencja Mienia Wojskowego (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa wraz z montażem kuchenek elektrycznych do zakupionych lokali mieszkalnych w…”. Termin składania ofert minął 10 lipca 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 10 lipca 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1621, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,5 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
10 czerwca 2026
Termin ofert: 10 lipca 2026 09:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
11 sierpnia 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem jest dostawa i montaż kuchenek elektrycznych (bez AGD dodatkowego) w lokale mieszkalnych, osobno dla Elbląga (część 1) i Olsztyna (część 2), przy czym zamawiający wymaga realizacji obu części w ciągu 6 miesięcy od podpisania umowy, bez podziału na etapy.
- 2
ZakresLokale są już zakupione przez Agencję Mienia Wojskowego, co oznacza, że montaż będzie odbywał się w istniejących budynkach, bez konieczności koordynacji z deweloperem, ale z potencjalnym ryzykiem dostosowania instalacji elektrycznych do nowych urządzeń (ogłoszenie nie precyzuje stanu technicznego lokali).
- 3
WarunkiZamówienie jest podzielone na dwie niezależne części (Elbląg i Olsztyn), co pozwala oferować wyłącznie jedną z nich, ale kryterium wyboru to tylko cena, bez punktacji za doświadczenie, terminowość czy gwarancję.
Kontekst Atlasu
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 6 orzeczeń KIO; w 2 sprawach odwołanie oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Agencja Mienia Wojskowego |
| NIP | 5261038122 |
| Adres | ul. Nowowiejska 26A, 00-911 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa wraz z montażem kuchenek elektrycznych do zakupionych lokali mieszkalnych w Elblągu w ramach zadania OO Y15 oraz w Olsztynie w ramach zadania OO Y16 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39711361-7 - Kuchenki elektryczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-10 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →