Sprzęt do zabiegów ortopedii- Implanty do zaopatrywania złamań w obrębie kości paliczków i śródręcza
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Sprzęt do zabiegów ortopedii- Implanty do zaopatrywania złamań w obrębie kości paliczków…”. Termin składania ofert minął 26 czerwca 2026, 10:00. Planowany budżet: 169 182 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 169 182 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 26 czerwca 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
09 czerwca 2026
Termin ofert: 26 czerwca 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
28 lipca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresKupowane są implanty ortopedyczne do operacji złamań kości paliczków i śródręcza, wyłącznie dla dzieci (szpital dziecięcy), z obowiązkiem dostawy w ciągu 24 miesięcy od podpisania umowy.
- 4
ZakresCały kontrakt dotyczy jednego lotu o wartości 169 182 zł, bez podziału na części, ryzyko dla wykonawcy: brak możliwości ubiegania się o mniejszy zakres.
- 5
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 169 182,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie |
| NIP | 6792525795 |
| Adres | ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków |
| Region (NUTS) | PL213 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sprzęt do zabiegów ortopedii- Implanty do zaopatrywania złamań w obrębie kości paliczków i śródręcza |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33183100-7 - Implanty ortopedyczne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 169 182 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-26 10:00 |
Informacje dodatkowe
Zasady płatności określone w projekcie umowy stanowiącym załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.