Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-06-08 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup niezbędnego wyposażenia wraz z montażem dla nowo wybudowanego budynku przedszkola w ramach projektu „Budowa Przedszkola w Tuliszkowie w celu zwiększenia dostępu do edukacji przedszkolnej"

Zamawiający Gmina i Miasto Tuliszków (Tuliszków, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Zakup niezbędnego wyposażenia wraz z montażem dla nowo wybudowanego budynku przedszkola w…”. Termin składania ofert minął 13 lipca 2026, 09:30. Wadium: 6000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina i Miasto TuliszkówTuliszków, Wielkopolskie (powiat Turecki →)opublikowano 8 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 264 485 zł
Wadium
6000 zł
Termin składania ofert
13 lipca 2026, 09:30
Zakończone
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompletne wyposażenie nowego przedszkola (meble przedszkolne i biurowe, sprzęt kuchenny przemysłowy i AGD, komputery z monitorami, urządzenia multimedialne) wraz z montażem, z podziałem na 3 oddzielne części (A: meble, B: elektronika, C: kuchnia), na które można składać oferty osobno lub łącznie, bez limitu liczby części dla jednego wykonawcy.

  • 2

    RyzykoZamawiający wymaga 3-letniej gwarancji (rękojmi) na wszystkie dostarczone i zamontowane elementy, licząc od daty podpisania protokołu odbioru bez uwag, dotyczy to zarówno mebli, jak i sprzętu elektronicznego oraz kuchennego.

  • 3

    ZakresZamówienie jest dofinansowane z Funduszu Europejskiego dla Wielkopolski (Program Regionalny 2021-2027, Priorytet 5.1), co oznacza obowiązek przestrzegania procedur związanych z wydatkowaniem środków unijnych, w tym dokumentacji i rozliczeń zgodnych z wymogami programu.

  • 4

    WarunkiWykonawca musi dostarczyć podmiotowe środki dowodowe (np. referencje, doświadczenie) dopiero po wygraniu przetargu, na wezwanie zamawiającego w terminie minimum 10 dni, co odróżnia ten proces od standardowego załączania dokumentów wraz z ofertą.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina i Miasto Tuliszków

NIP

6681929905

Adres

Plac Powstańców Styczniowych 1863 r. 1, 62-740 Tuliszków

Region (NUTS)

PL414 – Wielkopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup niezbędnego wyposażenia wraz z montażem dla nowo wybudowanego budynku przedszkola w ramach projektu „Budowa Przedszkola w Tuliszkowie w celu zwiększenia dostępu do edukacji przedszkolnej"

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

Dodatkowe kody CPV

39161000-8 - Meble przedszkolne; 39130000-2 - Meble biurowe; 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie; 39151300-8 - Meble modułowe; 30200000-1 - Urządzenia komputerowe; 32322000-6 - Urządzenia multimedialne; 30231300-0 - Monitory ekranowe; 39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny; 39221000-7 - Sprzęt kuchenny; 39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki; 39312000-2 - Urządzenia do przygotowania żywności

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości: Część C: Zakup, dostawa i montaż nowego wyposażenia kuchni wraz z zapleczem: 6 000,00 zł Wadium należy wnieść przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz.U. z 2023 r. 462). 3. Wadium wpłacane w pieniądzu należy wnieść przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego tj. Gminy i Miasta Tuliszków w BS Konin O/Tuliszków nr: 87 8530 0000 0900 0130 2000 0007 z dopiskiem: wadium na zabezpieczenie oferty w postępowaniu pn.: Zakup niezbędnego wyposażenia wraz z montażem dla nowo wybudowanego budynku przedszkola w ramach projektu „Budowa Przedszkola w Tuliszkowie w celu zwiększenia dostępu do edukacji przedszkolnej”, ze wskazaniem części zamówienia, na którą wniesione jest wadium. 4. Wniesienie wadium w pieniądzu będzie skuteczne, jeżeli w podanym w rozdz. 16 pkt.1 SWZ terminie zostanie zaliczone na rachunku bankowym Zamawiającego. 5. Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej. 6. Treść gwarancji wadialnej musi zawierać następujące elementy: 1) nazwę dającego zlecenie (Wykonawcy), beneficjenta gwarancji/poręczenia (Zamawiającego), gwaranta (banku lub instytucji ubezpieczeniowej udzielających gwarancji/poręczenia) oraz wskazanie ich siedzib, 2) określenie wierzytelności, która ma być zabezpieczona gwarancją/poręczeniem – określenie przedmiotu zamówienia, 3) kwotę gwarancji/poręczenia, 4) zobowiązanie gwaranta/poręczyciela do zapłacenia bezwarunkowo i nieodwołalnie kwoty gwarancji/poręczenia na pierwsze pisemne żądanie Zamawiającego w okolicznościach określonych w art. 98 ust. 6 ustawy PZP. 7. Wadium wniesione przez jednego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia uważa się za wniesione prawidłowo. 8. Wadium musi zabezpieczać ofertę przez cały okres związania ofertą.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-07-13 09:30

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 485 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 577 zł585 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 639 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 577 zł
Mediana
264 485 zł
Górny kwartyl
585 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 13.07.2026, 09:30. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina i Miasto Tuliszków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tuliszków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 - Meble. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.