Konserwacja urządzeń dźwigowych wraz z remontem suwnic i wciągników w PGE EC S.A. Oddział w Rzeszowie
Zamawiający PGE Energia Ciepła S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Konserwacja urządzeń dźwigowych wraz z remontem suwnic i wciągników w PGE EC S.A. Oddział…”. Termin składania ofert minął 7 lipca 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 7 lipca 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1484, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
08 czerwca 2026
Termin ofert: 7 lipca 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
19 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
WarunkiZamawiający najpierw oceni oferty (tylko cena decyduje), a dopiero potem sprawdzi, czy zwycięzca spełnia warunki udziału i nie podlega wykluczeniu, co oznacza, że formalności dotyczące wykonawcy (np. dokumenty) będą weryfikowane po wyborze najtańszej oferty.
- 2
ZakresSzczegółowe wymagania, w tym podmiotowe środki dowodowe (np. co dokładnie trzeba udowodnić, żeby nie zostać wykluczonym) i zasady ochrony danych, są rozpisane wyłącznie w SWZ, bez jej analizy nie da się przygotować kompletnej oferty.
- 3
ZakresPrzedmiotem jest konserwacja i remont suwnic oraz wciągników (urządzeń dźwigowych) przez 3 lata, ale tylko w Oddziale PGE EC S.A. w Rzeszowie (Podkarpacie), nie w całej firmie. Wszystkie oferty muszą być złożone elektronicznie z kwalifikowanym podpisem, inaczej są nieważne.
- 4
ZakresTerminy realizacji prac i umowy mogą zostać zmienione w trakcie współpracy, zasady takich zmian są opisane w Projekcie Umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 2,4 ofert na postępowanie przy 76 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 11 orzeczeń KIO, w tym 3 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 3 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 4 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PGE Energia Ciepła S.A. |
| NIP | 6420000642 |
| Adres | Budynek Skylight, XII p. przy ul. Złotej 59, 00-120 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Konserwacja urządzeń dźwigowych wraz z remontem suwnic i wciągników w PGE EC S.A. Oddział w Rzeszowie |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50740000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji podnośników |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-07 10:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Przedmiotowe Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 2019, z późn. zm), w trybie przetargu nieograniczonego – art. 378 ust. 1 w zw. z art. 132 i nast. Ustawy PZP, przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie oraz SWZ.
- 2.Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 ust.1 Ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
- 3.Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami (SWZ) dostępna jest bezpłatnie na stronie: https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Wszelkie informacje niezamieszczone w treści ogłoszenia o zamówieniu, a istotne dla postępowania znajdują się w SWZ – prosimy Wykonawców o szczegółowe zapoznanie się z jej treścią. - 4.Zamawiający dopuszcza możliwości zmiany terminów realizacji prac oraz umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach określonych w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
- 5.Oferty, oświadczenia, w tym oświadczenie Wstępne, sporządza się, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej, i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z art. 61 Pzp.
- 6.Zamawiający niniejszym informuje, iż szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zawarte zostały w pkt 31 SWZ.
- 7.Podstawy wykluczenia z postępowania zostały określone w pkt 15 SWZ, a podmiotowe środki dowodowe składane celem potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z postępowania wskazane zostały w pkt 17 SWZ.
Warunki finansowe zostały określone w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Wymagany termin realizacji zamówienia – 36 miesięcy, z mocą obowiązywania od z mocą obowiązywania od Daty Wejścia w Życie zdefiniowanej w projekcie umowy.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →